VIT-Bebe confort

  • 768
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688


спрели сме се на тази количка,ходих гледах,мислих-това ще е
Искам мнения на майки които вече са я ползвали:)удобна ли е,маневрена ли е,как върви по наще улици и въобще всичко което се сетите.

# 1
  • Мнения: 664
Тя е сравнително нова и още не е популярна дори тук, едва ли ще я имат много мами в Бг Simple Smile По френските форуми все още няма много мнения за нея, всъщност намерих само 2, едната майка беше много доволна, а на другото детето въобще не е искало да се вози в нея и я продаваше. В един английски форум обаче мненията (пак само 2) бяха много положителни, не знам дали си го открила, ето:
http://www.babyworld.co.uk/information/reviews/product.asp?id=404
В едно сравнително проучване на най-леките колички заедно с Макларен, Jane и др.тя заема първо място:
http://www.babyworld.co.uk/information/products/product_tests/li … ies2/overview.asp

# 2
  • Мнения: 2 663
Тук има мами с такива и всичките са много доволни.Аз съм я пробвала в магазина с детето- супер лека, много маневрена ,има амортесьор зарадо малките колела при друсането.Аз не я купих само , защото искам да има положения на гръбчето и малко по-голям багажник
тук пише за нея доста

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
аз също я пробвах с детето в нея и много лесно се бута,но това в магазина където е гладко и няма дупки:)
ПОнеже продавачката в магазина каза че вече няколко цвята са продаде,някаква нейна клиента я имала от няколко месецаи затова потърсих мнение на вече ползвали такава количка.
Сравнителното проучване го гледах,сега ще погледна и другите сайтове които сет дали.
Благодаря!

# 4
  • Мнения: 664
slan4ogled, има ли нещо като багажник количката? Аз не го виждам,а във френските сайтове пише, че има някаква торбичка или как да я преведа за дребни неща...

# 5
  • Мнения: 2 663


Има мрежеста торбика, която виси на гърба на количката с размер на малка дамска чанта

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688


Има мрежеста торбика, която виси на гърба на количката с размер на малка дамска чанта

да,констанс ти е казала.Малка торбичка.Първия път като гледах количката дори не я забелязах,много е прикрита.

търсих из нета,но не открих някакви по различни снимки,от всички страни или поне по големи снимки отдолу на амортисьора и отзад на дръжката.Някой да е виждал?

# 7
  • Мнения: 40
След безкрайно дълго мислене, найсто четене на "Удобна лятна количка...", е,взех я. Въпреки инфантната възраст на Мила Mr. Green, тя не спи в количка. Единственото, което не харесах, е, че като я сгънеш, е почти колкото разгъната,на дължина. Аз ще изчакам още малко до ползването, нямам поглед върху возията/вкъщи върви перфектно Simple Smile/, но ако искаш по-детайлни снимки, да направя. Само конкретизирай. Обаче  е невероятно красива. Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
След безкрайно дълго мислене, найсто четене на "Удобна лятна количка...", е,взех я. Въпреки инфантната възраст на Мила Mr. Green, тя не спи в количка. Единственото, което не харесах, е, че като я сгънеш, е почти колкото разгъната,на дължина. Аз ще изчакам още малко до ползването, нямам поглед върху возията/вкъщи върви перфектно Simple Smile/, но ако искаш по-детайлни снимки, да направя. Само конкретизирай. Обаче  е невероятно красива. Laughing


ето знаех си че неможе да не открия някоя мама която вече я има:)кой цвят избра,аз харесвам тази която е кафяво и синьо:)
Ще се радвам ако направиш една две снимки ей така да могаи вкъи да я оглеждам.МНого съм се навила и чакам с нетърпение началото на месеца,за да я вземем!
Ако не те затруднявам може ли да снимаш отдолу амортисьора и цялата количка погледната отзад,благодаря ти!

# 9
  • Мнения: 40
Кафяво и синьо Heart Eyes. Качих ги в албума в подписа, не съм, обаче,отявлен фотограф Blush. Иначе дръжката застава в произволни положения, което я регулира на височина. Количката включва само дъждобран, чантичката и една дръжка за през рамо да я носиш сгъната Rolling Eyes.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Кафяво и синьо Heart Eyes. Качих ги в албума в подписа, не съм, обаче,отявлен фотограф Blush. Иначе дръжката застава в произволни положения, което я регулира на височина. Количката включва само дъждобран, чантичката и една дръжка за през рамо да я носиш сгъната Rolling Eyes.

много ти благодаря снимките са чудесни,а цвета още повече

# 11
  • Мнения: 2 309
... а на другото детето въобще не е искало да се вози в нея и я продаваше...
Сигурно визираж мен в случая Mr. Green
Детето не е отказвало да се вози в нея от неудобство,а защото е мъС - както казва самия той Peace
Предпочетох да я продам,вместо да ми се пречка из нас...Всичките тея обяснения ги давам,за да съм полезна в инфото за тая количка...
Значи,по-удобна и лека количка няма...поне на този етап!
Не се замисляй,дори и по неравности да я тикаш - не се усещат.Въпреки малките колелца,количката е със страхотна возия и вози почти,като количка с големи надувни гуми!Всичко това идва от големия амортисьор разположен по средата й!
Имала съм Зап,ами какво да ти кажа - ужасна е,друса и какво ли не...пълна нула.Единственото й предимство беше,че се събираше между седалките в колата.
ВИТ е №1

# 12

Общи условия

Активация на акаунт