Обувки MELANIA?

  • 4 136
  • 14
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.adamsshoes.gr/as/index.asp?Lang=en&p=4&catID=16 Купувал ли е някой? Бихте ли споделили мнения...

Благодаря

# 1
  • Мнения: 240
А къде ги има тези обувчици?

# 2
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.ccs-mall.com/tenant.php?type=1&tenant_id=185 Пише , че в Адамс ги има... Аз знам, че отскоро се внасят в БГ. Имат рекламни билбордове. Но незмам качество , цена...

# 3
  • Мнения: 645
Ще следя с интерес  Peace

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз от известно време се заглаеждам в билбордовете им,пише някакъв адрес и тел.,но според мен това е офис на вносителя. newsm78

# 5
  • Мнения: 416
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

# 6
  • Мнения: 3 457
На сПайдър мен има и в каталога на Сандик Peace

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace

И аз мернах някъде този билборд ама ми се стори, че пишеше на България 88 е магазина.

# 9
  • Мнения: 416
Фантичка,благодаря за инфото!В събота мисля да отида до там - дано да ги намерим.Нямам търпение да отида още сега,но малкия е на детска,а без да мери не смея да му купя обувки или маратонки.
Колкото до Сандик - купувала съм веднъж техни маратонки и не бях очарована,не смятам да купувам за в бъдеще от тях.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз мернах два три модела "Мelania" в магазина за обувки в Сити центъра, който се казва Леонардо или нещо подобно (за съжаление не помня точно името) на първия етаж е май над партера.Та там тези два-три модела бяха по около 70 лв! newsm78

# 11
  • Мнения: 3 457
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace
би ли погледнала и телефона   bouquet

# 12
  • Мнения: 765
 Качествени са - купих на София такива зимата от Италия  и съм доволна - естествени материали , леки , обуват се лесно - пак зависи от модела де , защото и цените са доста различни , аз видях Мелания за 10 евро и за 50 евро , а купих на София за 35 .
 Имат свежи модели , надявам се , че в БГ внасят последните колекции на разумна цена .

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В сайта на Adams Shoes видях,че предлагат цяля серия обувки и маратонки на Спайдермен(малкият е голям фен).Само ли Melania ще вкарат тия гърци на българския пазар?Къде са тези билбордове - не съм ги видяла досега,но аз съм си малко разсеяна?Моля за инфо!

  бул.България 88,ет.5-това пише на билборда .Има и телефон,ако ти трябва ще погледна. Peace
би ли погледнала и телефона   bouquet

 0885 612 600   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 457
МЕРСИ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт