за подовите настилки

  • 433
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Става въпрос за апартамент,който ще се дава под наем.Искам да му предам по-луксозен вид на не висока цена.
Гледам промоции на ламинат с безплатно поставяне(цената е о/ло 11лв.на кв. метър).Освен ламината за поставянето какво друго се копува (подложки,лепила...).
Като качество и начин на подръжка как е?
Дайте съвети и за други видове настилки.

# 1
  • Мнения: 3 211
-ламината вече само клик система и не се лепи, в повечето магазини се продава заедно с подложката, единствено може да имаш разходи за первази и монтажа им.
-по-евтин вариант е балатума, ама на мен ми е гадно, колкото и да е красив, а и в повечето случаи красивият и качествен излиза на цената на ламинат, така че не  виждам смисъла.
-мокет
-теракот, може да се намери евтино, но там е по-висок разхода за монтаж и материали (лепило, фугираща смес)

# 2
  • Мнения: 8 999
Ако е ламинат - почти сугурно ще ти се наложи да го подменяш след напускането на поредните наематели. Красиво и евтино е, поддържа се лесно, но когато не е в собственото ти жилище .... Той все пак трябва да се пази. Мокетът е лош вариант - поддържа се трудно и пак ще се налага да го подменяш. Теракот или гранитогрес - по-скъпо излиза , но на практика е "вечно".

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Обикновено в цената са включени тези подложки, лепила и т.н, единствено се плаща допълнително за первази и ъгли .
Лесно се чисти Peace

# 4
  • Мнения: 687
Аз пък не мисля, че с ламинат от 11 лв. ще придадеш "по-луксозен вид" Rolling Eyes И изобщо такова нещо като "по-луксозен вид на не висока цена"....
Иначе съм съгласна с мнението на baibibi. Просто трябва да решиш кое ти е приоритет - луксозния вид, цената или практичността Peace
Аз на твое място бих сложила плочки.

Общи условия

Активация на акаунт