попара с АМ?

  • 1 003
  • 14
  •   1
Отговори
Какво мислите,има ли някаква основателна причина да не се приготвя попарата с АМ?Може да звучи глупаво,но ви питам,защото според моята лекарка попарата се прави само с вода/чай.Обаче бебка се събужда сутрин в 8.30 и направо преминаваме към солидната закуска.Аз искам тя да приема нужното количество млеко и за това вместо чай слагам в АМ,което на нея много й харесва.Надявам се,че не повтарям подобен въпрос и ще съм ви благодарна за мнението.

# 1
  • Мнения: 235
Защо пък да не може newsm78
1-2 сухарчета + АМ става идеална попарка

# 2
  • Мнения: 407
И аз от скоро правя така попарата и на моята кукла и харесва.
Не мисля, че има проблем, че се прави с мляко попарата.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз със АМ правя попара с бисквитки или бишкоти.В попарата със масло и сирене слагам само вода или чай.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
За бебко аз ще приготвям особен вид попара, тъй като е с АБКМ. С домашно приготвени сухари (заводски хляб препечен на фурна), с  вода и захар, след запарването се слагат 4 лъжици АМ - при нашия случай с Фризопеп. Незнам що за попара ще се получи, после ще споделя newsm78

# 5
  • Мнения: 1 881
Моето дете още обича попара, често правя...Обича я само с мляко, Стоплям на микровълнова водата, добавям една лъжичка АМ, масло и голямо парченце обезсолено сирене, без захар!

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 15:25 от Небесна

# 6
  • София
  • Мнения: 273
И аз по принцип правя попарата със сухар,вода,масло и сиренце,захар не слагам.С АМ забърквам бисквитки.Но щом на твоето бебе му харесва така,защо не...

# 7
  • Мнения: 390
Защо да не може, щом бебето го яде.
Аз също съм пробвала, но не му харесваше. Иначе друг вариант, много любим на моя син и досега е овесени ядки с мляко.

# 8
  • Мнения: 729
Аз скоро захраних с попара и на Моника и харесва много.Правя я с 2 сухара сирене масло и 2 лъж. АМ.

# 9
  • Мнения: 1 701
Ми естествено, че може - щом на беб му харесва!   chef    В редките случаи, когато давам втора закуска /ако е хапнала АМ много рано/ - тя е попара с АМ + бисквитки.  Peace Сиренето го слагам в зеленчуковото пюре.

# 10
  • Мнения: 4 621
Защо да не може. Аз я пригитвях с АМ и сухарчета Peace

# 11
  • Мнения: 3 499
Аз със АМ правя попара с бисквитки или бишкоти.В попарата със масло и сирене слагам само вода или чай.
  Peace
Казва се не млЕко, а млЯко. Не се сърди за поправката.

# 12
  • Мнения: 1 701
Аз със АМ правя попара с бисквитки или бишкоти.В попарата със масло и сирене слагам само вода или чай.
  Peace
Казва се не млЕко, а млЯко. Не се сърди за поправката.
Не се сърди за поправката  Mr. Green, но правилната подредба на изречението е "Казва се млЯко, а не млЕко" или "Не се казва..., а ..."  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Извинете всички за офф-а...  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 2 936
Защо да не може. Аз я пригитвях с АМ и сухарчета Peace

 Peace  аз понякога замествах сухарите с бисквити на Плазмон!

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз пък винаги съм приготвяла попарата с АМ, никога с вода/чай.Просто на мен така като дете ми е харесвала повече /яла съм я с прясно мляко де!/ а не с чай и досега ми изглежда по-вкусна с АМ, не че с чай не може.Приготвяй я както намериш за добре!

Общи условия

Активация на акаунт