L-carnitin под формата на крем за целулит и стрии

  • 4 963
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте момичета, днес щях да си купувам антицелулитен крем на Леокрема,но един мой приятел,който е футболист ми каза да търся в аптеките Л-карнитин на крем много помагал за стрии и целулит. До сега не бях чувала за такова нещо знаех само за хапчетата, някоя от вас знае ли нещо по въпроса? Wink Embarassed

# 1
  • Мнения: 750
Интересно. И аз не съм чувала за тоя вариант.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
На Нивеа, антицелулитния е с Л-карнитин. Честно казано от този крем много много полза не видях. Вчера видях че са пуснали и лепенки пак с Л-карнитин на Нивеа, които се лепят на проблемните места за по макс 8 часа на ден.

# 3
  • Мнения: 274
след малко като излезна ще питам из някоя друга аптека в Пловдив да видим какво ще разбера... доктора на Футболния Клуб го препоръчвал на футболистите заради стриите и уж имало ефект,но интересно защо никоя жена не го е похвалила до сега....

# 4
  • Мнения: 1 165
Преди години рекламираха по ТВ крем L-carnitin и таблетки L-carnitin за отслабване и даваха, че имали голям ефект, но не мога да изкажа лично мнение или наблюдения.

# 5
  • Мнения: 1 424
Ще следя темата  Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз ще следя за инфо къде в Пловдив се продава този крем.

# 7
  • Мнения: 4 053

и на мен ми стана интересно

# 8
  • Мнения: 2 897
И аз ще следя...
Не знаех за този крем Thinking

# 9
  • Мнения: 1 021
И  мен ме интересува! Какъв ли ще е този крем и най-важното ...има ли ефект  newsm78

# 10
  • Мнения: 6 243
Не съм чувала за такова нещо... но ако разсъждаваме, нещо не ми се връзва. Както се знае, л-карнитина е аминокиселина, която съдейства за транспортирането на мастните клетки към клетъчните митохондрии, където те "изгарят". Т.е. ролята му е да подпомага или стимулира обмена на мазнините в организма. А стриите се появяват при разкъсване на колагеновите (май) влакна на кожата. Едното няма нищо общо с другото  newsm78 Няма ли някой медицински грамотен, да даде мнение?

# 11
  • Мнения: 287
много ми е чудно как ще разградят молекулата на мазнините  в тялото с мазане на крем??? newsm78 #Crazy
 Л-карнитин се приема през устата и се резорбира чрез стената на стомаха в кръвта и при физическо натоварване спомага за пресиране на мазнините в тялото и превръщането им в енергия, което спомага за ефективни тренировки Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 476
... Както се знае, л-карнитина е аминокиселина, която съдейства за транспортирането на мастните клетки към клетъчните митохондрии, където те "изгарят". Т.е. ролята му е да подпомага или стимулира обмена на мазнините в организма. А стриите се появяват при разкъсване на колагеновите (май) влакна на кожата. Едното няма нищо общо с другото  newsm78 ...
smile3521

# 13
  • Мнения: 2 673
глупости..

# 14
  • Мнения: 6 958
Чудна работа  Tired Толкова много да се интересувам за този Л-Карнитин и точно такова нещо не бях чувала до сега...  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ще чакам отзиви да видиме за какво става дума  Peace

Общи условия

Активация на акаунт