В 21век мъже раждат бебенца...

  • 1 706
  • 33
  •   1
Отговори
Какво мислите за това?Наскоро се рових в един много интересен сайт и попаднах на един безспорен прецедент в историята на света, че някакъв мъж на около 25годишна възраст е износил и родил живо и здраво бебе. Това се случва преди няколко месеца в Парагвай. Ми не мисля че това е нещо ненормално, след като живеем във век, когато на жени в менопауза им се дава възможност да родят, съществува майка на 4-годишна възраст и какво ли още не безумни случаи...Чакам вашите коментари относно тази тема, защото мисля че е крайно време мъжете да усетят поне част от болката и трудностите,които изпитваме ние,грешните Еви. Много ще ви бъда благодарна и ще се радвам да поддържаме връзка. Моят е-мейл адрес е sunny_dream@gbg.bg Do skoro

# 1
  • Мнения: 953
За мен това е някаква фантастика, не може да е истина.
От гледна точка на човешката анатомия къде ще бъде това бебе в мъжкото тяло, те нямат матка където евентуално да се имплантира яйцекетка ? Ако им имплантират и матка  - е това си е като трансплантация на органи - ще пият лекарства с щепи, които са почти несъвместими с бременност, организма може да отхвърли чуждото тяло и т.н.

Не мога да си представя някой от мойте приятели от мъжки пол да иска да забременее Laughing

За всички мъже който имат мераци да износят една бременност - успех, може и да е възможно някой ден   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз съм на мнението на do3alove.Той моя мъж не може да я приспи или нахрани,камо ли да износи бебе.А и все си мисля,че природата си знае работата,ако мъжете почнат да раждат,каква остава функцията на жените в цялата тая работа?! newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
дори и да може, моят мъж  няма да иска smile3516

# 4
  • Мнения: 865
Ееее, да са им честити бебетата на тези" мъже"!Чудя се  newsm78как ще ги хранят с АМ или на кърма? Joy А сега сериозно-това е намеса в природните и Божий закони.Не одобрявам!

# 5
  • Мнения: 46 434
Аз затова отлагам второто  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 981
Мъжът ми и без това има такъв корем,че се шегуваме че третото ще го роди той.Ама то може да се окаже,че не е шега.А после детето как ще се обръща към него с "мама" или "тате"?
Иначе сериозно - абсолютно съм съгласна със zarra73.

# 7
  • Мнения: 3 447
А всичко тръгна от епилацията на гърдите...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 617
Защо не, мъжете също трябва да усетят всичко около бремеността и  раждането, не само като странични наблюдатели! Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И аз съм на мнението на do3alove.Той моя мъж не може да я приспи или нахрани,камо ли да износи бебе.А и все си мисля,че природата си знае работата,ако мъжете почнат да раждат,каква остава функцията на жените в цялата тая работа?! newsm78

ами така де!  Peace

# 10
  • Мнения: 386
Еми те до сега се фукаха че ходят войници, сега им отмениха казармата, жените им работят на ражно с тях. Какво им остана на милите освен да започнат да раждат. Е хайде - 2 от мен, третото ще чакам от мъжа Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 5 362
Аз затова отлагам второто  Mr. Green
Joy
 Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 064
Те ако трябваше да раждат, да се е свършило човечеството. Като знам моят как страда като го заболи гърлото Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 264
странно  #Crazy Не го одобрявам. Природата си знае работата. На татковците им стига да присъстват на раждането.  smile3521

# 14
  • Мнения: 534
Може и да ни се иска,но това е просто невъзможно  Naughty
моя мъж като си удари пръста с чука го боли една седмица,камо ли
да ражда дете  Rolling Eyes
става му лошо само като го попитам ще стои ли при мен като забременея и тръгна да раждам   smile3544

Общи условия

Активация на акаунт