Отговори
  • Мнения: 105
Дайте съвет от личен опит много ви моля,предстои меи отбиване от 3 месеца обаче той се буди почти през 40 мин през ноща и единствения начин да го успокоя е кърменето а като спра какво да правя,на 7 месеца сме,нямаме зъби Cry

# 1
Ами - поради тази причина вече повече от две години кърмя.  Wink Съжалявам, че не мога да ти помогна, но педиатърката ми каза, че има такива деца и да преценя дали искам носене по цели нощи на ръце... Тя самата каза, че някои лекари изписват успокоителни, но тя не би го направила, тъй като има много противопоказания.
Сега момчето ми се буди по два пъти на нощ и с този режим си живеем добре, без да мисля за "отбиване"
Успех! Peace thumbsup thumbsup

# 2
  • Мнения: 2 309
Аз не разбрах дали се буди от 3-месечен или ти предстои отбиване след 3 месеца? Иначе повечето кърмачета се будят нощем, особено като почне зъбоникненето, аз съм се примирила я кърмя всеки път, тази нощ бяха към 20 събуждания всеки път с плач. Ако не го кърмиш детенцето нощем, можеш да го гушкаш, да му даваш вода или чай - стандартните неща. Ако спи с баща си например, може по-леко да преживее отбиването.

# 3
  • Мнения: 819
И а злато Лю не можех заради тея зъби 2 години да я отбия.Мисля,че времето на никнене не е най-доброто за отбиване.Тогава бебето суче не толкова от глад,а за успокоение.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Като чета  и ние сме с този проблем и май няма скоро да успея да я отбия ...

# 5
  • Мнения: 270
При нас този изморителен и за двете страни период отшумя  Hug И слава Богу! И да, кърмех сина си винаги щом пожелаеше, денем или нощем, без значение. Нощем, в периода на зъбоникненето, си го слагах на леглото до мен, давах му да цока и така си дремвахме. И така до 1-та годинка. После някак всичко отшумя - и буденето, и търсенето..... Сега най-много да си потърси бибероната. Лично аз обаче се осланям да тезата, че това е изключително индивидуално и майката трябва да се нагажда според нуждите на детето.

Общи условия

Активация на акаунт