НеоНато- Пиума или Джордани G4 ?

  • 1 347
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Засега съм се спряла на тези две колички и немога да реша коя да си купя в голяма дилема съм помагайтеее  Hug
 Приемам и други предложения

http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5961&lang=1

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/720

# 1
  • Мнения: 2 309
Аз имам НеоНато Пиума, но мойта няма чувалче и коланите не са такива newsm78Иначе това ми е трета количка и  много я харесвам, плюсовете са - много лека и маневрена, удобна за детето, минуси - когато бебето е малко ще ти се иска да го гледаш, а дръжката не се върти и трябва да го гледаш през прозорчето, като порасне крачетата увисват и може да не му е комфортно да спи вътре.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами аз затова съм се спряла на двете защото са много лекии  Peace, не ме притеснява,че дръжката не се върти, а за крачетат то май на всики колички увисват крачетата.

# 3
  • Мнения: 1 341
Според мен Джордани G4 е по-добра.Нео нато-то е доста тясна,и се сгъва на книга,а Джордани-то на чадър.
Като килограми мисля,че и двете тежат еднакво.
Според мен е най-добре да отидеш и да ги видиш на живо,тогава ще прецениш най-добре.  Peace

# 4
  • Мнения: 551
Според мен Джордани G4 е по-добра.Нео нато-то е доста тясна,и се сгъва на книга,а Джордани-то на чадър.
Като килограми мисля,че и двете тежат еднакво.
Според мен е най-добре да отидеш и да ги видиш на живо,тогава ще прецениш най-добре.  Peace

Според мен Джордани G4 е по-добра, защото е по- компактна.Успех в избора.

# 5
  • Мнения: 3 457
и аз съм за Джорданито Peace

# 6
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Джордани  Peace

# 7
  • Мнения: 17 402
АЗ от Пиумата се отказах, след като видях на живо Портофиното на Кам( нали уж били еднакви). За ширината се обърках вече- един казва 30см, друг- 27 newsm78. ЗА мен минуси са още: не се регулират височината на дръжката( мъжът ми е висок) и на поставката за крачетата.
Джорданитата не съм ги виждала още, но ми се струват по- удачният вариант.

# 8
  • Мнения: 5 255
..... като порасне крачетата увисват и може да не му е комфортно да спи вътре.

Сигурна ли си  Thinking
Ползвах Неонато модел Дакар спорт и имаше една джаджа, с която се регулираше това положение при крачетата.
Разгледай хубаво  Peace

# 9
  • Мнения: 17 402
Пиумата я няма тази джаджа.

# 10
  • Мнения: 64
А някой знае ли колко точно тежи Джорданито, защото и аз съм се спряла на този модел?

# 11
  • Мнения: 2 309

Сигурна ли си  Thinking
Ползвах Неонато модел Дакар спорт и имаше една джаджа, с която се регулираше това положение при крачетата.
Разгледай хубаво  Peace

Сто процента Grinning  Пиумата е лятна количка и е доста мъничка, няма такова приспособление за крачета. Иначе наистина е доста тясна, абе към годинката някъде вече не става много за спане, не че не я ползваме де Wink В интерес на истината, съдейки по снимката която е пуснала авторката и на която количката изглежда различно от моята, може нещо да е подобрен модела.

# 12
  • Мнения: 4 428
Дейзи, това е модела от 2007 и за това е по-различна от твоята  Peace Вече има чувалче към количката. Има много по-хубави цветове и май това са разликите

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
ivista И двете колички са около 5-6кг.

 Аз съвсем се оплетох  ooooh! новата Пиума май е по-широка, това е единственото което ме спира за нея иначе е по добра като комбинация /чувалчето за зимата + дъждобран/ Джорданито ги няма и ще трябва да се купуват отделно.

Май ще ходя с ролетката да меря и тогава ще купя  Joy Joy Joy
 

# 14
  • Мнения: 2 309
Най-добре иди с ролетката, ако представлява интерес мога да измеря ширината на моята, ама пък щом е по-стар модел, както каза Веси, май няма смисъл...иначе с чувалчето добре са го измислили, че аз бях купила едно на ТСМ и първо хич не му беше удобно на детето и второ беше адската цигания Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт