Отрицателен тест и ръждиво течение.Да се надявам ли...

  • 2 012
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
здравейте, момичета! Първо ше пища, а после ше мисля темата. Закъснява ми 5 дни след инсеминация. От вчера имам слабо ръждиво течение, правих си тест - отрицателен. Да се надявам ли? Температурата ми все оше е 37.1 ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 324
Ще стискам палци!

Пиеш ли някакъв прогестеронов препарат?
Направи кръвен тест за да се знае точно какво става!

Успех!

# 2
# 3
  • Мнения: 120
Слагам Утрогестан вагинално 2Х3. Миналия месец на единия ден имах ръждиво течение, а през нощта  ми дойде ,а сега 2 дни е слабо и аз затова си надявам все още

# 4
  • София
  • Мнения: 626
А ,ДАНО! Praynig

# 5
  • Мнения: 1 612
Направи си кръвен тест!

А ние ще стискаме палци!

# 6
  • Мнения: 4 700
Добре са ти го каzали. Ние 6те стискаме палци, а ти 6те си направи6 кръвен тест и 6те нни пи6е6 какво е станало.   bouquet

# 7
  • Мнения: 7 718
Докато не ти дойде и температурата е висока - има надежда.

# 8
  • Мнения: 4 298
На мен температурата ми е висока, дори в първи ден на М  Sad

# 9
  • Мнения: 7 718
И на мен понякога ми се е случвало даже до втория ден, което ме навява на мисълта, че в тези месеци е имало бременност, но не се развила.

# 10
  • Мнения: 4 298
При мен определено нямаше бременност ....  Cry.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 10:56 от *vera

# 11
  • Мнения: 7 718
Това всеки месец ли?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Naprawi krywen test- toj ]e pokave sys sigurnost. Аз първият пъткато забременях(всъщност хич не се надявах да съм бременна, защото докторите не даваха особени надежди)след 4 дни закъснение на очакваната менструация получих ръждиво течение, направих няколко теста-все отрицателни ислед 2 дни направих спонтанен аборт. т ми се задържаше37,1

# 13
  • Мнения: 112
И аз съм така с температурата, понякога се задържа и на 2-3-ти ден от М.

# 14
  • Мнения: 120
За съужаление, нищо не стана. Джа дни ми тече едно с цвят на капучино, вчера беше ругдиво и все още усещах напрежение в матката, даже снощи ми се повдигна от вида на вечерята и не ядох. След около 1/2 час ме преряза ужасна болка ниско долу , заболяха ме и яйчниците и ..текна ярко червена кръв, Аа темп ми е все още 37.1. Аз още оня ден ревах че нищо не е станало, и си мислех че съм легендата за Сизиф в действие. Стискам ви всичките си налични палци, момичета!!!!

Общи условия

Активация на акаунт