Обезкосмяване с конец - къде?

  • 20 749
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
Провокирана от видеото за обезкосмяване с конец в предишна тема, се чудя правят ли го в някой салон и ако да - къде? Ако са ви правили, моля споделете подробности - ефект, трайност, болезненост, времетраене на процедурата, цена и други впечатления. Този метод кото че ли не е много разпространен у нас, но ми се струва, че при него няма доста от рисковете на другите начини. Какво мислите? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 622
На мен ми е много страннен този интерес към обезкосмяването с конец. Сякаш се връщаме 100 години назад  Thinking Така ми звучи.. В днешно време има какви ли не методи, но този ми се струва много архаичен, да не говорим, че ефективността му едва ли е по-голяма от другите методи за депилация. Няма причина да е така просто....

# 2
  • Мнения: 927
Специално за веждите това е най-добрия начин според мен. За съжаление тук не мога да намеря човек, който го прави.

# 3
  • Мнения: 1 120
на витошка има салон,в който правят тази процедура(поне така пише на табалката).но не знам как се казва салонът,не съм го посещавала и не знам за качеството на услигите.
ако има желаещи,ще се опитам да обясня местоположението му

# 4
  • Мнения: 2 759
                Има желаещи  Peace. БУБА, дори да няма причина, така се твърди - по-безболезнен и по-траен ефект.

# 5
  • Мнения: 1 120
само дано ме разберете  Blush
намира се на витошка,от страната на манго.мисле,че малко след този салон се намира салона на визаж.та въпросния салон се намира до един магазин за продажба на  ''луксозни'' химикалки,часовници,колани и др.. мисля,че в голяма близост се намира и магазина за поставяне на камъчета ''сваровски'' върху телефони.
не знам дали се ориентирахте.
има голяма златиста табела,на която пише услугите
утре имам път на там,ще погледна за номерацията на салона и пак ще пиша.тогава се надявам по-добре да ви ориентировам

# 6
  • Мнения: 918
А дълбок триъгълник дали предлагат? Laughing

# 7
  • Мнения: 1 975
Интересно....... newsm78
Ще следя за отзиви Peace

# 8
  • Мнения: 2 759
само дано ме разберете  Blush
намира се на витошка,от страната на манго.мисле,че малко след този салон се намира салона на визаж.та въпросния салон се намира до един магазин за продажба на  ''луксозни'' химикалки,часовници,колани и др.. мисля,че в голяма близост се намира и магазина за поставяне на камъчета ''сваровски'' върху телефони.
не знам дали се ориентирахте.
има голяма златиста табела,на която пише услугите
утре имам път на там,ще погледна за номерацията на салона и пак ще пиша.тогава се надявам по-добре да ви ориентировам

               Супер, аз поне се ориентирах горе-долу, пък на място ще го намеря. Сега пък цените ме развълнуваха. Питай, ако можеш колко са едни веждички (примерно), колкото да се ориентираме. Хич биля не се чувствай задължена, само ако случайно и теб те загложди любопитството питай и свирни  Hug.
              П.П. Може и триъгълник да е - просто някаква цена, да се ориентираме,   bouquet.

# 9
  • Мнения: 1 120
не знам дали става бързо,ама цял триъгълник с конец,цял ден ще си отвосиме там  Joy

ще мина и ще ги питам за цената,ще взема и визитка

# 10
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз се сещам за какво говориш, вчера се зазяпах в табелката - пада се срещу магазина на Seven Seconds, мисля че е между пресечките Хан аспарух и Неофит Рилски.

# 11
  • Мнения: 1 120
Аз се сещам за какво говориш, вчера се зазяпах в табелката - пада се срещу магазина на Seven Seconds, мисля че е между пресечките Хан аспарух и Неофит Рилски.

мисля,че си права  Thinking

# 12
  • Мнения: 2 936
На мен ми е много страннен този интерес към обезкосмяването с конец. Сякаш се връщаме 100 години назад  Thinking Така ми звучи.. В днешно време има какви ли не методи, но този ми се струва много архаичен, да не говорим, че ефективността му едва ли е по-голяма от другите методи за депилация...

съгласна съм с Буба,а и ми се струва че ще е доста болезнено...а и ако конеца е замърсен-лесно ще се получи възпаление!

# 13
  • Мнения: 13 512
Никак не е болезнено, за разлика от кола маската и е по-ефективно от нея. А как да е замърсен конеца? Нали се взима нов конец за всеки човек? правила съм си в Бейрут и много ми хареса. Жалко,че във Варна не се прави.

# 14
  • Мнения: 5 391
Мен преди години ме научиха да го правя.
С конец съм махала само окосмяване по лицето, крака и корем, на други места не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт