кашкавал пане!!!

  • 2 476
  • 22
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
как го правите -споделете моляви се  bouquet

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз оставям кашкавала за известно време във фризера да се стегне добре,след това го режа на парчета,потапям в яйце,галета,яйце и накрая пак в галета и пържа в нагорещено олио.По същия начин панирам и сиренца.

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
По същия начин като vesi@ .

# 3
  • Мнения: 7 106
Аз пък го режа на кубчета, плочки и т.н форми, като всяко парче го потапям в студена вода, след това брашно-яйце-брашно-яйце и тиган  Laughing.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
благодаря ви момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 258
КАШКАВАЛ ПАНЕ

 Режа го на парчета .  Накисвам го в студена вода  за малко. Овалвам  в брашно-яйце-галета-яйце и пържа в сгорещена мазнина.

# 6
  • Мнения: 645
Режа на филии, мокря, брашно, яйце, галета и горещ тиган Peace

# 7
  • софия
  • Мнения: 376
Аз оставям кашкавала за известно време във фризера да се стегне добре,след това го режа на парчета,потапям в яйце,галета,яйце и накрая пак в галета и пържа в нагорещено олио.По същия начин панирам и сиренца.
Peace Peace

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Режа на филии, мокря, брашно, яйце, галета и горещ тиган Peace
Аз топя първо кашкавала в прясно мляко (това разбирай под мокря  Mr. Green ) , после като Мандаринка Peace

# 9
  • Мнения: 4 164
Нарязвам го на парчета потапям го в яйце и галета и го пържа.Много го обичам! Peace

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз оставям кашкавала за известно време във фризера да се стегне добре,след това го режа на парчета,потапям в яйце,галета,яйце и накрая пак в галета и пържа в нагорещено олио.По същия начин панирам и сиренца.
Peace Peace
И аз така!

# 11
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз не го мокря в нищо, не го слагам и във фризера. Просто за целта трябва да се използва по-твърд кашкавал. Ако е мек няма да се получи. Правя си смес от брашно и яйца /зависи колко кашкавал ще панираш/. Гъстотата трябва да е като за бухти, може и малко по-гъсто да е. Кашкавала се реже на парчета, топи се в сместта и се пържи в силно сгорещено олио.

# 12
  • Мнения: 2 028
Режа на филии, мокря, брашно, яйце, галета и горещ тиган Peace

и аз така  Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 580
Аз от свеки научих супер лесен начин.Разбиваш едно яйце с 2 супени лъжици брашно .В дълбоко тиганче слагаш поне два пръста олио и се загрява много добре.Кашкавала нарязан на поне пръст дебели резени се топи в сместта (да има навсякъде )и се пържи.Много бързо  става -по 2 минутки на страна и обръщаш.Не се боде,а само го подхващаш и обръщаш.
Това е . Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 700
А какъв кашквл ползвате? Аз имам два нещастни опита, при които го ядохме с лъжица. Embarassed
Вторият път даже бях купила някакъв кашкавал, на който специално пишеше, че е за паниране и пак нищо не излезе.

Общи условия

Активация на акаунт