Точно преди година....

  • 1 518
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Еееееееееееееех , точно преди година на този ден видях тупкащото сърчице на екрана  Heart Eyes Сега прегръщам това сърчице и всеки ден благодаря , че го имам , че съм била благословена и с двете си деца  Hug
Искам да пожелая на всички ви да бъдете щастливи , усмихнати и търпеливи мами Simple Smile
И да повлека крак , както се случи миналата година Simple Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Исках да споделя , че от както имам двете си слънца обичам целия свят Simple Smile Надявам се да видя още едно сърчице на екрана след време  Two Hearts

Бъдете усмихнати на пук на всичко  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 209
bedstvieto, много ти благодаря за пожеланията... дано, дано...

Пожелавам ти да бъдат винаги здрави и засмени твойте две слънчица... И когато решиш, че е дошъл момента да се похвалиш и с още едно тупкащо сърчице.... Hug

# 2
  • Мнения: 364
bedstvieto, благодаря ти!
Наистина успя да ме разведриш!!! Да са ти живи и здрави слънцата!!!
Дано, дано и ние скоро......
Добре, че тук не е позволено да си песимист, иначе щях да ги бълвам едни.... не си е работа! Laughing
Хайде бъдещи мами да се понапънем и скоро да се радваме на  EFP !!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Благодарим ти!
Нека да са ти живи и здрави и наистина да ни повлечеш крак! Praynig

# 4
  • Мнения: 182
От все сърце ви го желая , милички  Praynig Знам какво е да се надяваш всеки месец ... Сигурна съм , че всяка от вас рано или късно ще си има своята звездичка в живота  newsm46

Хайде миналата година след мен цял рояк беше , сега пак да бъде така !!!!! Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 792
bedstvieto аз се потърквам в теб да си ми на къдем.а дано ни донесеш късмет Hug

# 6
  • Мнения: 862
Bedstvieto дано си на късмет и наистина повлечеш крак. Толкова е приятно, когато някой от сърце наистина желае щастие на другите.
Желая ти много здраве и щастие със слънчицата ти, а на нас чакащите стискам палци да споделим истински твоето щастие някой ден  Praynig

# 7
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Ох,че хубава тема Peace
Bedstvieto,благодаря за оптимистичния полъх.  bouquetСигурна съм,че много от нас се сдухват от време на време,но като се появи такъв разказ се диша по-леко.
Наистина се надявам да повлечеш крак Praynig

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
нека са ти живи и здрави!!!

# 9
  • Мнения: 2 270
Прекрасна темичка!
Да са ти живи и здрави дечицата и много да те радват!
От цялото си сърце желая на себе си и всички от този подфорум да видим по една точица!

# 10
  • Мнения: 179
Ех че разведряващо  Laughing
Живи и здрави!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 708
Много, много да те радват твоите съкровища и щом искаш, пожелавам ти от все сърце да имаш още едно ангелче! Бъдете всички живи и здрави! Grinning  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 701
Хехе! Simple Smile
Ето една обебила се мама, която се връща тук за второ! Simple Smile
Ех да мине малко време че и аз пак да се активизирам тук! Simple Smile
Толкова е хубаво да имаш бебе, че искам още и още ...
Пожелавам на всички момичета тук да го почувстват! Simple Smile
От цялото си сърце ви го желая! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 768
Искам и аЗ да иЗкажа благодарността си съм моми4етата в тоЗи форумм.Аz съм бях една от вас тукк.И съ6о преди една година март месец видях двете така бленувани 4ерти4ки..А сега теЗи две 4ерти4ки стоят до мене на спалнята и ми гууууууукат.. PeaceМоята принцеса Микаела.

Пожелавам на вси4ки да иЗпитат това 6астие..Най красивото не6о на света са децата.. Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 701
Хехе! Simple Smile
Запова да се оформя отборче на вече обебили се момичета от "Искам бебе" Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт