Триколка Kettler или Chicco?

  • 8 724
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Здравейте, момичета!

Коя триколка ви харесва повече като здравина и добра маневреност? Виждала съм само тази на Kettler и много ми харесва, но искам да разбера и мнения за тази на Chicco. На Kettler родителят не може да задава посоката с дръжката отзад и това малко ме притеснява, защото синът ми още не може да управлява както трябва.
Благодаря предварително за отговорите!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
дай снимки Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 228
И аз се двоумях между Кетлер и Чико, но в крайна сметка ще купя най-вероятно това: http://vento-bike.free.bg/html/ventobike-for_toddler_0.html Чиковското никъде го няма, на Кетлер - също. Това от линка не съм  го виждала на живо, но ми изглежда добре.

# 3
  • Мнения: 796
Фукла Grinning, а на Kettler няма ли го в Метро? Миналата година ги продаваха Thinking, смятах утре да отида до там.

# 4
  • Мнения: 551
На Kettler е по-голямо, а това на Чико ми изглежда много малко.

# 5
  • Мнения: 2 768
Kettler, разбира се! Имаме такова наследство от Кристина и все още е като ново, много добро колело! Сега моделите са подобрени, може от дръжката да се управлява посоката.

# 6
  • Мнения: 5 228
Фукла Grinning, а на Kettler няма ли го в Метро? Миналата година ги продаваха Thinking, смятах утре да отида до там.

Не знаех, че го е имало в Метро. Моля те, ако ходиш и го има, да ми кажеш.  Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 311
Ползваме КЕтлер от година и половина някъде. Много съм доволна от покупката на колелото.

Много е стабилно, а и както е казала и eta още изглежда като ново Peace

А за управляването, като натисна леко дръжката и повдигна леко предното колело така

завивам. Сега вече само помагам при нужда при завиване.  Не е сложно, свиква се  Grinning

Така, че и аз съм за Кетлер newsm10

# 8
  • Мнения: 17 402
И аз съм за Кетлер( имаме такова), но няма да можете да го ползвате сега ми се струва. Караката му едва ли ще стигат педалите. ЗА управляването- лесно се управлява. Добра инвестиция и си струва парите.

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
100% Kеttler!!!

На триколката на Елина са се возили мъже по 70 кила.
Като нова е вече 3-та година.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Не знам за другите триколки. Но тази на Дино може да се вземе под наем от м-н Пумпелина  / на входа на парк Гео Милев/ и всеки за себе си да прецени дали му е удобна, лека и стабилна.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Фукла Grinning, а на Kettler няма ли го в Метро? Миналата година ги продаваха Thinking, смятах утре да отида до там.
Миналата седмица като бях в Метро не видях такива триколки.Нашта е на Berchet.Засега само в домашни условия е ползвана

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Препръчвам Кетлер! Имаме колело - втора ръка, изглежда като ново и е много здраво.

# 13
# 14
  • Мнения: 796

Момичета, а знаете ли къде има магазин на Kettler в София, където да продават и тази триколка, а не само фитнес уреди?

Общи условия

Активация на акаунт