Да поговорим за неуспешните диети и методи за отслабване

  • 6 941
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
Понеже все четем и пишем за диети кой, как, колко и с коя диета е отслабнал, реших да пусна тема за провалилите се.
По-скоро идеята ми е да погооврим за диети, които не са ви допаднали, напълняли сте от или след тях. Изобщо да поговорим за несполучливите диети.

Аз мога да кажа с чиста съвест, че диетата на Пиер Дюкан тотално ми разгони фамилията. Ядох 7 дена само месо и ме хвана запек. Чувствах се подпухнала и гадна.
Също не одобрявам диетата на чай и плодове. Имам познати, които са ходили при Емилова и после станаха слоници. Като гледам Марта Вачкова пак е станала обла newsm78 или бъркам?

Стигам до извода, че салатка и бели меса са най-удачния вариат.

# 1
  • Мнения: 3 372
Ти с коя диета успя да свалиш 26 кг и за колко време?
Относно неуспешните диети  - нямам опит много, защото съм захващала само една и според мен си е успешна - Диетата на Рене Зелуегър или безвъглехидратна Peace

# 2
  • Мнения: 266
А аз напротив не съм доволна от БВД. При мен подейства Японското чудо- за 2 седмици 12кг, но това не означава че при други е подействала по същия начин. Съвет от мен направете си тест, кои храни ви влияят добре и кои не. Сега си ям храните които влияят добре на организма ми, а другите, които са ми противопоказни избягвам.

# 3
  • Мнения: 1 885
Ох, тук мога да говоря много!
Правила съм какво ли не, включително и на своя глава съм гладувала 45дни (свалих 15кила) и после върнах на 20, като бонус ми опада половината перчем, защото ядях само боклуци!

От зелевата супа съм повече от недоволна. Първо, че ми е гадна на вкус, второ винаги си връщам килата (2 пъти съм я правила)

На само месо, обезмаслено мляко и яйца издържах точно 3 дни и ми се гадеше като помиришех месо!!!

# 4
  • Мнения: 35 891
японското чудо /онова с многото яйца/ ми е много трудна, защото не харесвам яйца, правила съм я или поне съм се опитвала преди доста години, но имам само ужасни спомени
зелевата супа също ми разказа играта - писна ми от това зеле, а после много връщах килограмите
чай и плодове дори не съм се опитвала да правя

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Сред неуспешните ми опити са кафе "вита голд", биоактив хром, ябълков оцет и пълен глад.
От първите 3 ефект нямаше.
След 5 дни на вода бях минус 5 кг, но припадах. После за 1 седмица си върнах половината кг.

Ще споделя и успешните режими.
Холивудска диета - 3 седмици само плодове, неограничени количества, по  възможност 1 вид на ден. -7 кг
Разделно хранене - за 1 г  свалих 10 кг, без да съм гладувала.
Постоянен режим на хранене - минимално количество въглехидрати, основно салати, месо и плодове. На него свалих още 8 кг (след 10-те) и не напълнях през 2-те бременности.

# 6
  • Мнения: 4 176
Аз първо почнах НВД, но ми идваше много месото и я зарязах, но с нея свалих 10 кг.
После минах на:
Закуска кафе и плодове + вода
Обяд салата с или без месо.+ филия хляб, варен картоф или варен кафяв ориз.
Вечеря салата с или без месо  Rolling Eyes + вода ( месото само бяло - риба или пиле). Минимално сол от диетичната. Малко зехтин.
Вечерях най-късно към 5-6ч. Това е.

# 7
  • Мнения: 266
Аз като казах Япоската диета нямах в предвид тази за която се говори във форума. На мен ми дадоха различен вариант, без толкова много яйца, храната е по-разнообразна и има пове4е салати. И най- ве4е не се гладува толкова. Но май трябва да отворя нова тема за тази диета

# 8
  • Мнения: 35 891
биоактив хром и влакно и ябълков оцет ги бях забравила - нула резултат

# 9
  • Мнения: 4 176
Пила съм в миналото : цефамадар, биоактивен хром и влакна, пектин, ксеникал...какво ли още не. резултат нула.
Навремето, когато живеех в чужбина пиех "Formula 2001" Или (2000) не помня каква формула беше, но наистина отслабнах ужасно от тия хапчета, но тук ги няма Sad Убиха ми апетита и слабеех страшно много. Бяха някакви английски и натурални.

# 10
  • Мнения: 3 372
Ами да забравих и аз да кажа за добавките, те са ми неуспешни - ябълков оцет - единстевния ефект беше, че ми се заздравиха ноктите; биоактив хром и влакно - никакъв ефект; Аюрслим - няма ефект

# 11
  • Мнения: 1 120
Аз като казах Япоската диета нямах в предвид тази за която се говори във форума. На мен ми дадоха различен вариант, без толкова много яйца, храната е по-разнообразна и има пове4е салати. И най- ве4е не се гладува толкова. Но май трябва да отворя нова тема за тази диета

мила,пусни тази диета   bouquet
с другата японска започнах да снасям яйца вече  Joy добре че накрая замених яйцата с риба тон

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Златно чудо 14 макс Twisted Evil
След първия ден употреба без промяна на хранителните навици бях с кило и половина отгоре.
Тенденцията се запази, макар и с по половин кило дневно.След 3 качени кила, реших, че това "МАКС" отзад има да ми казва нещо, което аз не ща да чуя, още по-малко да виждам по себе си #Crazy
От всички останали добавки за отслабване съм доволна - от тях не дебелеех Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 384
Пъров искам да позрдавя Mamica за чудесната идея за тема   bouquet

А за себе си мога да кажа, че съм доволна от плодовата. А за това, че не успявам да задържа свалените кг. съм си виновна само аз  Banghead  Иначе моно диетите ми действат добре от сорта 1.ден 1лит. прясно мл. 2. ден 2 кисели млека и т.н. има ги доста такива. А и от тази съм доволна 3 дни варен ориз, 3 дни варено пиле и 3 дни ябълки. (поне по спомени)
С месо не слабея аз (или поне такива са ми наблюденията) Най-качествено свалям само на плодове и зеленчуци, ама зеленчуците хич не мога да ги ям без нищо  smile3511
От добавките съм  пила само Л-карнетин като тренирах всеки ден -полза минимална (да не кажа никаква) И инхуа съм пробвала, но само за 10 дни, затова ще се въздържа от коментар  Peace

# 14
  • Мнения: 159
Пих "Фемимодел", но ефектът при мен за два приема беше бонус 3кг.,макар че ограничих храната.  eat

Общи условия

Активация на акаунт