Трябва ни детски кардиолог.

  • 6 522
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Трябва ни детски кардиолог за профилактичен преглед. Малката беше на 1 месец когато сме я водили и сега не съм наясно при кой и къде да я заведем. newsm78
Сега вече е на 6 г., ако това е от значение, в смисъл, че не е бебе.
Моля ви да ми препоръчате  някой.

# 1
  • Мнения: 911
Опитайте в бившата Трета градска. Тя е Национален кардиологичен център.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Там са най-добрите детски кардиолози.Не отивай в "Св Екатерина",само ще си дадеш парите.В Детската кардиология обръщат внимание на всяко дете ,по здравна каса.Трябват ти само направление 3 и 3а.Успех!

# 3
  • Мнения: 911
Забравих да дам адрес:

НКБ - Клиника по детски болести и детска кардиология
София
ул. Коньовица, 65
822 31 47
921 14 57
921 1472
921 14 26
това са тел на консултативния кабинет. Искам само да отбележа нещо. Аз ходих там за Доплер и тонове на плода. Предпочетох да си платя, въпреки че съм здравно осигурена, защото се притеснявах да не ми сложат час за след месец . Стана ми мъчно и много неприятно, когато се оказа, че аз влязох пред една жена с момиченцето й. Моят час беше за 13, а те бяха без час (доколкото разбрах), само с дата и по клинична пътека. След мен влезе бебенце на няколко месеца, пак платено. Жената и детенцето по ЗК останаха да чакат. Май се оказа, че ако си плащаш си с предимство. Това беше миналия месец.
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 642
Чак днес успях да си прочета отговорите...
БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  bouquet

# 5
  • Мнения: 15 453
Zdravei. Ako ti trqbva nai-dobriq kardiolog otivai pri d-r Velkovski v treta gradska. Vqrvai mi nqma po-dobur ot nego v BG. Az sum s 2 sarde4ni operacii praveni ot prof. Chirkov, no i dvata puti Velkovski me e sledil. Ne znam sus sigurnost kakvi sa mu smenite no po4ti sum sigurna 4e vuv vtornik priema sledobed-bez predvaritelno zapisvane. Yspeh. Dano vsi4ko bude nared.

# 6
  • Мнения: 911
Да, и на мен ми препоръчаха Велковски, но като отидох и се оказа, че е в отпуск. Гледа ме доц. Павлова.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз съм за Велковски, но записването по касата е за след 2 месеца, т.к. преглежда само в четвъртък, т.е. 4 дни в месеца. Иначе платеният преглед е 50 лв и има часове за следващия месец. Ние ходим при него, за син ми. За 3А направление, ние ходим при друг детски кардиолог, проф. Рахнева. Тя вече преценява дали детето е за по-обстоен преглед. Друг добър знам, че е Томова от МА, но й нямам координати.

# 8
  • Мнения: 15 453
Tanq izvinqvai za vaprosa no kakvo mu e na detenceto ti? Ako e prekaleno li4no ne mi otgovarqi.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 575
Tanq izvinqvai za vaprosa no kakvo mu e na detenceto ti? Ako e prekaleno li4no ne mi otgovarqi.
Не, няма проблем, аз и другаде съм писала. Наско се роди със шум на сърцето, чуха го още в болницата, благодарения на д-р Бичовски  bouquet. След 20 дни отидохме до проф.Рахнева, която ни каза да идем на ехо. Разбрахме, че Велковски е най-добрият и бегом при него. Оказа се, че има МКД, малък с ляво-десен шънт. Няма лечение или операция, чакаме да "зарастне". Евентуално. В началото бяхме на контрола на 6 мес, вече на година веднъж.
 Hug

# 10
  • Мнения: 15 453
E dano vsi4ko da e nared. Izvinqvai o6te vednuj 4e te pitah no az sa6to imah problemi sus sarceto kato malka i mi napraviha 2 sarde4ni operacii. Posle kato zabremenqh hodih nqkolko pari pri Velkovski da vidi dali malkiq ne e razvil nqkoi ot moite poroci, no za 6tastie ni6to mu nqma. Zatova tolkova se interesuvam ot temite za kardiolozite vav foruma.

# 11
  • Мнения: 14 654
миналата година водих цветан на консултация при велковски в кардиологична болница. отидохме на платения прием, понеже както са казали вече другите, това спестява към месец чакане.
причината за консултация беше шум в сърцето, който се чува и до сега, но ни увериха, че всичко е наред и няма място за тревоги
много съм доволна от отношението на лекаря към малкия пациент

# 12
  • София
  • Мнения: 642
Tanq izvinqvai za vaprosa no kakvo mu e na detenceto ti? Ako e prekaleno li4no ne mi otgovarqi.
Не, няма проблем, аз и другаде съм писала. Наско се роди със шум на сърцето, чуха го още в болницата, благодарения на д-р Бичовски  bouquet. След 20 дни отидохме до проф.Рахнева, която ни каза да идем на ехо. Разбрахме, че Велковски е най-добрият и бегом при него. Оказа се, че има МКД, малък с ляво-десен шънт. Няма лечение или операция, чакаме да "зарастне". Евентуално. В началото бяхме на контрола на 6 мес, вече на година веднъж.
 Hug

Извинявай, но това ми звучи почти като при нас, но за съжаление не знам какво е това МКД, би ли пояснила, моля те. Също и за това ляво-десен шънт....
На нас ни казаха, че шумът идва от някаква струйка въздух, която въобще нямало да пречи за нищо и щяла да изчезне като порасне.... Ама и аз го обясних... newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 4 575
МКД - междукамерен дефект. Доколкото разбрах м/у двете камери има отвор /дупчица, както казва Велковски/, но не смесва артериална и венозна кръв. Шънт е дупката. И на нас казаха, че нямало да му пречи.

Общи условия

Активация на акаунт