какво ще качете за Maltofer

  • 1 702
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
И по колко капки давате,имаме резултат по малко желязо и взехме Maltofer капки

# 1
  • Мнения: 2 035
Педи ли ви изписа Малтофера? Защото ако не, е хубаво да се посъветваш с нея, нека тя ти каже по колко Naughty

На мен нашето педи ми каза да започна със 7 капки и постепенно да кача до 20, ей така профилактично Twisted Evil (хемоглобина на бебка е 108) 
Но на мен ми се вижда прекалено много и затова давам мах по 6, както пише на листовката.


п.п. и си оправи заглавието на темата Wink

# 2
  • Мнения: 191
Ние пихме Малтофер първо 2 по 10 капки ,че ни беше 108 хемоглобина ,след месец минахме на профилактичната доза по 1 капка на килограм тегло ,сега като ни правиха прифилактичните изследвания ни беше 121 и доки каза да го спираме вече

# 3
  • Мнения: 752
Трябва педи да ти каже точно по колко, защото не е хубаво да се предозира желязото. Взема се само, когато наистина има нужда. Ние го пихме 40 дена, но не помня точно по колко капки.

# 4
  • Мнения: 85
Ние бяхме с нисък хемоглобин 93 и първо пихме един месец по 10 капки, след това по 16 и след още един месец - по 20. Но педиатъра би трябвало да ти каже по колко капки да давш.

# 5
  • Wien
  • Мнения: 24
По 10 капки за един месец,но дъщеря ми ка4и 1,600 от него.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Пихме един месец Малтофер, трябваше по 7 капки всеки ден, аз му давах през ден, само когато беше наред зел. пюре (а не месно).
Мисля, че предозирането е опасно, а освен това ужасно много ни запичаха тези капки нас...  Sick

# 7
  • Мнения: 40
Значи и на моят син  хемоглобина му е нисък и педито ни изписа такива капки.Пием ги вече 20дена по 5 капки три пъти на ден след всяко хранене.И ако има промяна в акото на бебето т.с.акото му да стане по тъмно направо черно да намаля капките на 3-така ни каза педито.В края на месеца ще  ходим пак да го боцкат да видят как е хемоглобина и ако пак е нисък ще си го пием докато се нормализира.

Общи условия

Активация на акаунт