Пак за Изопринозина

  • 1 152
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Давал ли го е някой профилактично?.Баща и е болен сериозно и се чудя дали да и дам?

# 1
  • Мнения: 1 877
Някои са много доволни.Давай му на детето!

# 2
  • Мнения: 911

Изопринозин е сериозен имуностимулатор. Ако искаш да го даваш профилактично на дете, не мисля, че е добра идея. Задължително се консултирай с лекаря.

# 3
  • плевен
  • Мнения: 1 249

Изопринозин е сериозен имуностимулатор. Ако искаш да го даваш профилактично на дете, не мисля, че е добра идея. Задължително се консултирай с лекаря.
И аз така мисля. Peace Peace Peace

# 4
Na men skoro mi se naloji da go pia i poluchih niakoi stranichni efekti, taka che spored men e hubavo s lekar da se posavetvash purvo.

# 5
  • Мнения: 375
Какви са тези ефекти??

# 6
# 7
  • Мнения: 3 456
Ами, аз не бих го дала профилактично..., в момента го пия- предписан ми е от лекар. последните години се скъсах да боледувам от инфекции на дихателните пътища.

# 8
  • София
  • Мнения: 981
Давала съм само когато са сериозно болни.И то ако им го е предписал лекар. Naughty

# 9
  • Мнения: 3 146
Твърде е силно, дори на мен ми го предписа лекар.
Давай витамин с по една ампула на ден. Достатъчно е.

# 10
  • Мнения: 3 157
изопроинозина е имуностимулатор и противовирусно средство.Може да се пие и като профилактика,и за лечение,но дозата е различна-за лечение е 50mg/kg/ден-аз например съм 50кг и трябва да пия 5пъти по 1 тб.За профилактика се пие обикновено 10 дни 2пъти по 1тб,но може и повече.

# 11
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Преди около месец доктора го изписа на малкия - 5 дена по половинка сурин и половинка вечер.

Общи условия

Активация на акаунт