"Жената днес"

  • 1 575
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 716
В новият брой на списание "Жената днес" /с Глория на корицата/ има много хубави страници на тема "Копнежът за дете". Разказани са истории на познати момичета от Зачатие и бг-мамма.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Благодаря за инфото! Ще си го купя!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Лали, благодаря Hug Ще гледам още днес да го взема!

# 3
  • Мнения: 4 324
Лали благодаря Simple Smile От вчера се каня да пусна такава тема Simple Smile

Аз вече си купих списанието след дълги перипетии Wink Отивам вчера на реп-а, ама не намирам списание с Глория, обяче открих вестник с нея и си помислих че нещо не съм разбрала, та го купих Wink Цял ден си мисля че съм си купила правилното нещо, ама като го разгърнах, нямаше нищо по темата Sad Една колежка ме „светна” че това на корицата не било Глория, а Ивна Simple Smile Боже щях да падна Simple Smile Ужким не си приличат много, ама това е психиката - търся Глория и си я намерих (нищо че е Ивана Simple Smile )

Прочетох статията на Мели, много ми хареса. В обедната почивка и другите материали ще разгледам.

Списанието струва 5 лв и е с подарък 100 гр. прах за пране Ариел, едно антицелулитно сапунче и мостра кремче на Лореал Simple Smile

# 4
аз си купих списанието, четох статиите, поплаках си, но е наистина вълнуващо.  Peaceкупете си го иняма да съжелявате, наистина инициаторите и участниците са страхотни. Grinning успех на всички момичета. Hug

# 5
  • Мнения: 447
Купих списанието без да знам какво има вътре. Просто по принцип си го купувам.  Изчетох статиите на един дъх без да знам кога сме изминали пътя от Благоевград до Банско. Плаках. Всъщност ми идваше да ревна с глас.... Защото никоя от нас не осъзнава колко е трудно всъщност да станеш мама. Никъде в тези редове раждането не беше описано като нещо страшно и нечовешко, както ще чуете майките в градинките да го описват. Напротив. Това е изживяването което търсят цял живот. И за което живеят. Стискам палци на тези момичета, както и на другите, останали анонимни. Желая Ви успех!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 324
Особенно историята на Мари, така прилича на моята ..... Sad
 
И аз бая си поревнах Sad

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз едва вчера следобед успях да го прочета на спокойствие; добре, че мъжо спеше, така ревах Cry А есето на Мари ме разтърси, аз все още всеки месец правя планове Embarassed - ако е станало, каква зодия ще бъде, кога ще е удобен моментът да запиша второ висше, кога ще успеем да направим сватба, всеки месец смятам термин в Зачатие. Това продължава вече две години и половина /откакто след аборта открих Зачатие/ и макар че допреди една година се "пазехме" чат-пат, все се надявах да е станало. Всеки месец си обещавам, че ще е за последно и следващия пак започвам отначало с плановете Tired Вчера си дадох сметка, че е време да престана, но е по-силно от мен... Cry

# 8
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз си купих списанието. Прочетох на един дъх всички статии, посветени на проблема ни. Една от тях - "Бебето в главата ми" - ме накара доста да се замисля. Мислих, мислих... Thinking и ето какво измислих: захвърлям от другия месец термометъра, поставям си някаква друга цел, просто, за да си отдъхне затормозената ми психика. Ще си кажа, че в близките два месеца не искам бебе, а искам просто да си почивам и да мисля за себе си. Дано това пък помогне newsm78

# 9
  • Мнения: 2 641
Аз едва вчера следобед успях да го прочета на спокойствие; добре, че мъжо спеше, така ревах Cry А есето на Мари ме разтърси, аз все още всеки месец правя планове Embarassed - ако е станало, каква зодия ще бъде, кога ще е удобен моментът да запиша второ висше, кога ще успеем да направим сватба, всеки месец смятам термин в Зачатие. Това продължава вече две години и половина /откакто след аборта открих Зачатие/ и макар че допреди една година се "пазехме" чат-пат, все се надявах да е станало. Всеки месец си обещавам, че ще е за последно и следващия пак започвам отначало с плановете Tired Вчера си дадох сметка, че е време да престана, но е по-силно от мен... Cry

Все едно аз съм го писала този постинг....толкова е трудно и толкова боли...

# 10
  • Мнения: 7 716
И аз си поревах. Cry

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Много ни разтърси...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 880
И аз си купих списанието. Прочетох на един дъх всички статии, посветени на проблема ни. Една от тях - "Бебето в главата ми" - ме накара доста да се замисля. Мислих, мислих... Thinking и ето какво измислих: захвърлям от другия месец термометъра, поставям си някаква друга цел, просто, за да си отдъхне затормозената ми психика. Ще си кажа, че в близките два месеца не искам бебе, а искам просто да си почивам и да мисля за себе си. Дано това пък помогне newsm78
И аз много се впечатлих от тази статия. Много истини има в нея, поне за мен. Може би защото аз самата бях в тази ситуация на затормозена психика преди почти година, си давам сметка колко беше важно за мен да си взема "лятната отпуска" от бебеправенето, дори от форума отчасти.  Леа, на мен 2 месеца ми бяха малко, едва на четвъртия усетих някаква промяна в подсъзнанието ми. Да е жив и здрав мъжът ми, че ми ангажира мозъка с други неща през това време  Heart Eyes

Другата статия, която ми беше много интересна, е от д-р Даскалова за спермограмата. Малко ми е далечна тази тема, явно затова. Сега нали чакам момченце, много ме удиви пасажът как профилактиката почвала от раждането и какво се гледало още тогава, защото после било късно и трудно за корекции.

Като цяло съм удивена, че това е тема на броя (в началото като прочетох тук от Лали останах с впечатлението, че е една статия и много се изненадах като отворих списанието). Надявам се да се говори и пише така все повече и в други списания. Прекалено много двойки страдат тихомълком и е крайно време обществото да заговори открито затова. Както пишеше в една от статиите, това не е срамна тема и дано скоро мнозинството го проумее.

Общи условия

Активация на акаунт