Сьрдечен тон на бебе-помогнете !

  • 4 964
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Здравейте ! Надявам се чрез някой от вас да получа отговора на вьпроса си На 01.02 ми беше последната менструация На 06.03 установиха бременност  -радоста ми беше страшно голяма  но за кратко .Вчера генеколога ми не засече сьрдечен ритам и каза че няма смисал да продьлжява бременноста ми и изкаше днес да я прекьсне Моле ви каже те ми вьзможно ли е да има шанс бебчето ми сьрдечния ритам да се поеви по-кьсно от това което казва моя гениколог Някой приживявал ли е нещо подобно Чакам с нетьрпение отговорите!

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Свагинален ехограф ли те гледа?Ако е само през корема е твърде рано да се видят пулсаций.За всеки случай иди и при друг лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
иди и на друг лекар. дано всичко е в ред Praynig

# 3
  • Мнения: 1 273
Обикновено между 4 и 6 седмица се появява сърдечния ритъм и той се вижда/чува добре само с вагинален ехограф към 6-8 седмица, с коремен се хваща, но чак към 10-ата седмица. По мои сметки в момента си в 5-6 седмица, така че може и затова да не се вижда сърдечна дейност. Отиди на консултация при друг лекар.
Успех и пиши какво е станало Hug

# 4
  • Мнения: 3 500
Ооооооо, задължително иди и на друг лекар, който да те види с вагинален ехограф.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 588
Най-добре отиди при друг лекар! Peace
Стискам палци всичко да е наред!  Hug

# 6
  • Мнения: 140
Моите почитания към гинеколога ти,но мисля,че е прекалено рано,за да си прави такива заключения.На мен сърдечния ритъм го откриха в 8г.с,а ти си в 6г.с.Изчакай още десетина дни и иди при друг гинеколог,с хубав видеозон.По принцип се случва зародиша да не "оживее",но за теб май е рано.Имам приятелка,на която и се случи това,но сега си има едно прекрасно момченце.Най-важното е да не се притесняваш сега,стискам ти палци!

# 7
  • Мнения: 11 003
При мен сърдечната дейност се усети в 10 г.с. с вагинален видеозон!
В 6 г.с. още е рано да се правят такива изводи, върви при друг лекар!!! Twisted Evil
Силно ти стискам палци всичко да е наред! Praynig

# 8
  • Мнения: 2 553
Тичай при друг лекар и даже, ако се наложи - и при трети за по-сигурно! Стискам палци и чакаме новини  Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 953
Аз пък знам, че сърдечните тонове се чуват най-рано през 8 г.с. и то с вагинален ехограф
До тогава  5-6 г.с е плодно сакче и малка точица, знам това защото аз тогава отидох на преглед и още беше само плодно сакче имам си и снимка.
В книгата " Аз съм бременна" на Мари-Клод Дьолае пише, че сърцето и кръвообращението на бебето се появява едва 4 седмици след зачеването.

Моля те смени си гинеколога и не прибързвай !

Моля се всичко да е наред при вас  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Моята лекарка ме гледа в 9г.с. за сърдечна дейност. Каза, че ако по-рано не се вижда, това нищо не значи! Бягай при друг доктор и успех Peace

# 11
  • Мнения: 46
Задължително иди и при друг лекар.Стискам палци всичко да е наред!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 820
Иди при друг лекар,непременно.

# 13
  • Мнения: 101
Не се отчайвай,когато разбрах 4е съм бременна бях в 5-6 г.с.Не се виждаше пулс,а имаше само плоден сак.Пулса го видях 4ак на следващия преглед.Дано всичко да е наред,потърси и друго лекарско мнение.Успех Praynig

# 14
  • Мнения: 942
Тичай при друг лекар и даже, ако се наложи - и при трети за по-сигурно! Стискам палци и чакаме новини  Praynig Praynig Praynig
PeaceИди и  при друг лекар,непременно.Чакаме новини мила.Дано всичко е наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт