Какво изпуска един не употребяващ алкохол човек?

  • 2 390
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Та бихте ли ми казали какво точно изпуска един не пиещ човек, освен това

и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 13:44 от L е о

# 1
  • Мнения: 1 002
не пия изобщо , нито грам ,
и любимата ми леля ми каза , че изпускам 30 % от нещата в живота  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 663
Стига да може да се забавлява добре- абсолютно нищо

# 3
  • Мнения: 3 447
Та бихте ли ми казали какво точно изпуска един не пиещ човек, освен това

и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green
Само бих допълнила, че вкусът е по-скоро на... хм, преработена люцерна  Tired

# 4
  • Мнения: 4 712
Лигни Crazy Много грозни мъже, които под въздействието на алкохола ти се струват като първи красавци, разюздани танци ( които иначе моралът не позволява ) и т.н пиянски своеволия Flutter

# 5
  • Мнения: 534
Танци под и на масата,
връщане на поръчката   Mr. Green
и препускащи слонове в главата на другата сутрин
и едно шкембе с много чесън за махмурлука  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 10 758
изпускам 30 % от нещата в живота  Simple Smile
ахъм bowuu

Аз пък си мисля, че съм гепила четирилистна детелина Mr. Green
Демек....метнали сме се с тоя, дет съм му се метнала на вратО, на прясната люцерина и след известно време съм гепила детелинката Twisted Evil

Аре бе, без градус няма радост Flutter

# 7
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Не пия. Не мисля, че изпускам нещо. Танци, настроение и закачки си ги имам и без алкохол.

# 8
  • Мнения: 2 716
Въпросът е "какво получава???"  Mr. Green
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж. Танците на масата, удоволствието да се изкефи на тъпи вицове....Все хубави неща.
Изпуска солта на живота    Naughty bowuu

# 9
  • Мнения: 3 447
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж.
Възможността да направи куп неща, за които доброто му възпитание го спира, но винаги му се е искало... и после да се оправдае с "бях пиян, нищо не помня"  Simple Smile

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 803
Изпуска възможността да опипа по-засуканите колежки без да бъде санкциониран. Да нацелува по-засуканите колеги без да бъде обявен за амбриаж.
Възможността да направи куп неща, за които доброто му възпитание го спира, но винаги му се е искало... и после да се оправдае с "бях пиян, нищо не помня"  Simple Smile
Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.

# 11
  • Мнения: 3 521
Много велики художници, муzиканти, поети, писатели и т.н. са творили само под влиянието на алкохол...престави си, че zаради едното непиене вzемеш, че си пропилееш шанса да станеш следващ Салвадор Дали? Mr. Green

Иначе zа протокола обичам чаша вино, коктейл или бира лятото, но клатушкането и драйфа по обществени тоалетни никога не са ме привличали ooooh!  Sick .

# 12
  • Мнения: 1 002
и други хора ми го казват , оня ден си седим  в едно заведение ,  една приятелка си пийна прилично , и с блеснал поглед ми вика - " не знаеш какво изпускаш " ...нямаше флиртове , сексове , тя емоция имаше предвид ...

# 13
Много велики художници, муzиканти, поети, писатели и т.н. са творили само под влиянието на алкохол...

И им личи!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: X
 За съжаление имам познат ( близък за още по-голямо съжаление, но не роднина), който е алкохолик. Та той от алкохола загуби приятелите си, елементарното уважение на околните, отношенията в семейството си, ученето , после работата си, за съжаление най-голямата загуба в живота му е момичето с което искаше да остане, но уби в катастрофа ( карал пиян) , на следващата нощ след абитуриентския и бал, след дълги години създаде нова уж здрава връзка с момиче, което също го изостави. Отговора ми на въпроса е : Човек които не пие , не е застрахован от лошите неща, но няма да загуби всичко хубаво по най-гнусния начин! Алкохола е нещо ужасно, отвратително, гнусно, долно, унизяващо, погубващо,смазващо, отдалечаващо ви от всичко хубаво ! И да....аз пия по половин ракия на някой празник. Не се чувствам "спечелила", дори тогава.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:11 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт