Плиска, Преслав, Мадара?

  • 2 492
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Моля помогнете, в края на Април ще ходим 10-тина човека из този регион. Знаете ли хубаво местенце да отседнем, да не е голям претенциозен хотел. Може къща или вила. Гледах сайта на мотел Омуртагов мост (който така и не се отваря докрая  newsm78), но не видях никаква информация за условията. Ако някой е ходил, да сподели.
Предварително много, много ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 702
Виж това:
http://www.noshtuvki.bg/details.php?imotid=644

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:06 от шоши

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Миналото лято обикаляхме там, голям зор видяхме с местата за настаняване- е не можех да повярвам, че в района почти няма такива Shocked Иначе е прекрасно, особено ми хареса Велики Преслав, където са изкопали още доста неща.
Въпросният Омуртагов хан видях само отвън, защото имаше някаква сбирка на местни партийни функционери и районът беше отцепен с полиция Shocked Отвън изглеждаше обещаваща.
В района на Мадара имаше един хотел, който обаче повече ми приличаше на хижа, има и някакъв мотел, който въпреки старанието си по табелите не открихме.
В крайна сметка спахме в Шумен. Другата опция беше Търговище (Белия кон и Рай).
Шоши, как не сме ви открили миналата година Sad Тогава с търсачките нищо не открих, питах във форума, също и по градове.

# 3
  • Мнения: 702
Шоши, как не сме ви открили миналата година Sad Тогава с търсачките нищо не открих, питах във форума, също и по градове.

запазвате си правото за следващия път Wink

# 4
  • Мнения: 37
Шоши, къщата е супер. Имаш ли представа за колко лева може да се наеме цялата къща за две нощувки?

# 5
  • Мнения: 702
Нощувката е 20лв. на човек или 200лв. за цялата къща на ден

# 6
  • Мнения: 3 927
Шоши, обичам те  Hug
 - ако щеш вярвай твоето е единственото (приемливо за мен) предложение, което успях да намеря за шуменския регион, а претърсих какви ли не сайтове за нощувки и почивки.....тръгваме в понеделник  на обиколка и ще спим при вас  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт