Нахално ли ще е ....

  • 1 666
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Малко предистория, кандидаствам за работа, обявата ми я казва позната.Тя се отказва след първото интервю, щот й е далече.Мен ме викат два пъти на интервю, като второто мина доста добре.Казаха ми, че до сряда (вчера) ще ми се обадят да ми кажат какво са решили.
Обаче мойта позната инцидентно отива на второ интервю, предлагат й повече пари, но тя все още се чуди.Звъня аз късно вчера и ми казват, че днес до обед ще ми кажат.Да, ама нито на мен са звъннали, нито на нея.
Нахално ли ще е да звънна пак? newsm78
Мисля, че дори и да не са ме одобрили все пак би били коректно да ми звъннат, а не аз да се чудя. Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 2 663
Според мен най-добре изчакай, първо им показваш, че не ти е толкова зор и оставаш тази със самочувствие- Аз избирам Вас, а не Вие мен!
На мой приятел се обадиха седмица по-късно, от от датата, която  му бяха казали, да заповяда на работа!

# 2
Все пак ТИ търсиш работа.
Няма нахалство в тези неща.
Ако не искат да те наемат, ще ти го кажат.
Не очаквай да ти звъннат на вратата и да те молят да отидеш при тях.

# 3
  • Мнения: 1 058
Четох в един сайт, че когато се обаждаш да питаш за резултатите от интервю за работа не го смятали за нахалство , а за заинтересованост. Така, че опитай пак. Нищо не губиш. Пожелавам ти успех и дано получиш работата.

# 4
  • Мнения: 534
Изчакай половин час и после звънни  Peace
стискам палци

# 5
  • Мнения: 1 983
Току-що звънях, но мадамата е на обед.След час ще звънна пак.
Благодаря за съветите.  bouquet

# 6
  • Мнения: X
Аз бих се обадила, особено ако тази работа ти е нужна! Твоята позната, щом и за много пари не се съгласява, ти защо не проявиш малко нахалство и да подпиташ какво става. Жалко ще е , на теб да ти трябва работа а те да те разиграват зраади мацка, на която не и се работи там. Ти си тази която има зор. Звънкай.

# 7
  • Мнения: 46 438
Ако са те избрали, ще ти звъннат, излишно е да се обаждаш ти.

# 8
  • Мнения: 1 983
И двете имаме зор, но пък тя самата казва, че за какво да й дават повече пари, като и за по-малко ще има кой да им работи.Дразня се, че вече 1 седмица не могат да вземат решение, а аз трябва да знам.Ако не ме вземат там да продължа да си търся.

# 9
  • Мнения: 1 488
изчакай поне до утре

# 10
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ако са те избрали, ще ти звъннат, излишно е да се обаждаш ти.

Това е абсолютно вярно, но.... ако толкова те гризе, не е проблем да се обадиш. Поне ще знаеш как стоят нещата. По принцип се обаждат само на одобрени кандидати - защото са един, двама примерно, не върви да звънят на всички, които са кандидатствали. То и няма смисъл.

# 11
  • Мнения: 1 983
Ако са те избрали, ще ти звъннат, излишно е да се обаждаш ти.

 По принцип се обаждат само на одобрени кандидати - защото са един, двама примерно, не върви да звънят на всички, които са кандидатствали. То и няма смисъл.

Ами бях на второ интервю с пряката ми ръководителка, и на изпроводяк ми казва" Ще се радвам да работите за нас" newsm78
А бе стана ми ясно, че са ме харесали.

# 12
  • Мнения: 1 983
Току-що ми се обади моята посната и ми се "похвали", че са й звъняли и са я одобрили, но тя все още незнае дали иска да почва там.
Тва беше, много ми е криво. Sad

# 13
  • Мнения: 2 152
Ако са те избрали, ще ти звъннат, излишно е да се обаждаш ти.
Абсолютно... Naughty
Много пъти сме правили интервю на работа, ми колко хора са идвали и ако трябва на всеки един поотделно да се обадим, за да му кажем че не е одобрен. Обаждаме се само , на този, когото сме избрали за длъжността

# 14
  • Мнения: 1 058
Току-що ми се обади моята посната и ми се "похвали", че са й звъняли и са я одобрили, но тя все още незнае дали иска да почва там.
Тва беше, много ми е криво. Sad
Съжалявам. Ще намериш нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт