Доволна съм от кафе Витаголд

  • 9 939
  • 43
  •   1
Отговори
Искам да споделя с вас, че съм доволна от кафе Витаголд. Пия го всеки ден от един месец насам и има видима разлика във фигурата ми. Не мога да кажа точно колко съм свалила, защото не съм се теглила, но определено виждам ефекта, а и всички около мен ми казват, че съм отслабнала. Flutter Не съм била и преди пълна, но винаги съм имала 2-3 кг в повече, които съм се опитвала да свалям със спорт и др. начини. Пила съм миналата година Ксеникал, и изобщо не съм доволна, ползвала съм и антицелулитния на Ла Рош, също не видях ефект. Но от кафето наистина забелязвам резултата  - намаляване на кг и значително намаляване на целулита. И много важно е, че не спортувам нищо в момента. Спазвам режим на хранене, но не ми е трудно, защото кафето ми убива и апетита. Бях си купила и фемимодел, но не ги пия, защото има ефект от кафето. Незнам дали има странични ефекти при дълго пиене, Confused но засега се чувствам много добре. Пия по едно кафе сутрин на гладно, а пише че може да се пият по 2-3 на ден. В началото ми беше горчиво, но вече свикнах с вкуса, и дори ми е приятно. По принцип нямам добро мнение за рекламни продукти, но в случая наистина резултатът от продукта отговаря на рекламата - без спорт може да се поддържа фигурата.

# 1
  • Мнения: 2 152
Брех, аз пък никак не вярвам, кафе... е как по-точно действа.. newsm78 Какви са му съставките, че да се слабее.Разхлабващо ли е..какво е

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За мен подобни добавки са пълна измишлоьтина,ако не се храниш здравословно нищо не помага,а за 2 или 3 килограма свалянето спокойно става от няколко разтоварителни дни Grinning Внушението е голяма работа-не се заблуждавай Joy Joy JoyВместо да си даваш парите за подобни продукти напълни една торба с плодове и зеленчуци,след няколко дни апетита сам ще стихне Laughing

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:21 от k.a.l.i.

# 3
  • Мнения: 3 453
Не познавам някой,който да е доволен от този боклук в това число и аз.Може би е до организъмПоздравления.  bouquet

# 4
  • Мнения: 861
И на мен много не ми се вярва, но ако още някой потвърди, че му е подействало, ще пробвам. Колко струваше то всъщност? Аз спазвам диета, тренирам ама ццц. Имам и аз 3-4 кг-чета в повече ама нищо не помага.

# 5
Съставките му са:

Кафе натурално, разтворимо               1,851 г (82.27%)
Сух екстракт от женшен                       0.028 г
Сух екстракт от зелен чай                    0.247 г
Л-карнитин субстанция                         0.124 г
Хром пиколинат                                     0.00005 г

Има разхлабващо действие, но само по веднъж Laughing.
Действа също и тонизиращо, заради кафето и женшена.
Незнам този хром пиколинат какво действие има и дали е вреден.
Аз само споделям моя опит, полза нямам, дори правя безплатна реклама на кафето Peace
Аз почти винаги си спазвам режим на хранене, преди съм спортувала всеки ден, но ефекта е бил само стягане и поддържане, но не и отслабване.
Кафето се продава и на пакетчета, като едно пакетче струва около 1 лев.

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
И на мен много не ми се вярва, но ако още някой потвърди, че му е подействало, ще пробвам. Колко струваше то всъщност? Аз спазвам диета, тренирам ама ццц. Имам и аз 3-4 кг-чета в повече ама нищо не помага.
Хайде не се отчайваи тези килограми се свалят без проблем,всъщност на каква диета си -ако не е тайна? Rolling EyesЗа спазването на хранителен здравословен режим в комбинация със спорт и да не се отслабва определено не вярвам,единствено ,ако се касае за хормонално нарушение на хора с доста голяма фаза на затлъстяване-бих се съгласила с факта ,че е трудно и почти невъзможно отслабването. Laughing

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 14:35 от k.a.l.i.

# 7
Аз само споделям на мен как ми се отрази, да не кажете, че ви навивам и после да ме обвинявате, че сте пръснали пари, а пък ефект няма. Rolling Eyes
 

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз само споделям на мен как ми се отрази, да не кажете, че ви навивам и после да ме обвинявате, че сте пръснали пари, а пък ефект няма. Rolling Eyes
 
Нищо лошо няма,че споделяш аз също имах период в който вярвах на разни продукти за отслабване и харчех доста парички(кафето също съм го пробвала,но го пиехме с моята половинка ,като сутрешно кафе),докато стигнах до извода ,че ако аз не си помогна никакви продукти не са ми от полза-здравословно хранене и движение-това е истината Grinning

# 9
  • Мнения: 861
к.а.л.и., сериозно ти говоря, че не мога да ги сваля. На разделно хранене съм по принцип. През деня ям 2-3 ябълки, вечер предимно салата, е миналата седмица: салата със сирене и кашкавал, или салата + таратор, какво друго-понякога ядки. Хляб, картофи много рядко и то винаги със салата (което си е добра комбинация). От 3 седмици всеки ден велото по 40 мин до 1 час, упражнения с гирички и коремни преси. По принцип отдавна тренирам, ама нещо ме беше хванал мързела напоследък Е, това е и нямам свръхзатлъстяване 53 кг при 163 ръст. Почти цяла година до есента си бях 50 че и 49, но какво ми стана тая есен-качих неусетно и сега нищо не помага Sad

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо не опиташ да елеминираш солта от храната си и повече вода 1,5-2литра,но без купешки сокове и кафе със захар и след 18 часа по възможност никаква храна и ми пиши след 3 или 4 дни Rolling Eyes,пропуснах хляба го забрави поне на този етап Flutter ядките също Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 893
Аз изпих само две опаковки, защото ми идваше мн скъпо да давам по 3 лева на ден за кафе, от който резултат никакъв...!

# 12
  • Мнения: 861
Не мога да ям до 18 часа, защото в офиса нямам възможност да си нося друго освен плодове и ако не ям след 6 то си оставам само на плодовете. А за ядките го зная това че са калорични. И въглехидратите напоследък ги спрях като изключим тези дето идват от плодовете, де. За сол-използвам Ло солт, или заместител на солта. А вода си пия. Аз мисля, че при мен проблемът идва от това, че просто съм научила тялото си да не яде и сега няма какво да му предложа.

# 13
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Два  часа преди сън поне ако си се хранила се качвай на колелото,лоша работа е това,че не можем да вечеряме като хората,организма си трупа загубеното през деня и трябва непременно да се изразходва е може и да не е с велото........... Laughing Тези драстични диети който понякога спазваме-после и от въздуха пълнеем,за солта каквато и да е тя си оказва влияние задържа вода в организма и отваря апетита,ползвала съм и диетична сол,но не ми върши работа -поне при мен е така Flutter

# 14
  • Мнения: 6 958
Искам да споделя с вас, че съм доволна от кафе Витаголд.

Аз го пия от месец и половина, аз също съм довлна  Peace Пазя диета и спортувам, но кафето ми притъпява глада, засища ме, регулира ми стомаха и най-важното не ме избива на сладки изделия...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт