Бременни бременилки, революция!

  • 2 050
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Да напишем петиция! И да изяден по един крем Брюле...
Срама нямат тез жени, които не спират да ти повтарят, че всичко ти е простено, заради хормоните. Недопустимо е!!! Даже модератор ми го  каза, погалвайки ме, а всъщност ми заби пръст... #Cussing out
Да не позволяме да ни лепнат лош хормонален имидж. Не на хормона!

# 1
  • Мнения: 1 629
Абе, жена, под 'цапва те хормона' не се има предвид да революционираш ooooh! Трябва да се умиляваш, цветенца, бебенца, розавко...Никакъв хоромон не те удрял теб! Такваз фалшива бремелинка не бях срещала, дръж се подобаващо лигаво за положението си Grinning

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ей на, пък се сърдиш. Кога щеше да употребиш #Cussing out, ако хормонът не те натискаше, м?

Не я слушай Мю, страхува се, че и отне знамето на революцията Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 371
Хахахах, даже Кейси с това стоманено сърце се размеква понякога, знам аз Mr. Green
А заглавието(бременилки) нарочно ли е?

# 4
  • Мнения: 920
А бе, аз не виждам при тебе особена разлика.

# 5
  • Мнения: 1 629

Не я слушай Мю, страхува се, че и отне знамето на революцията Mr. Green

Как пък да не!
Аз съм и бащата и майката
на тази революшън,
холън!

# 6
  • Мнения: 3 405
Изкарах я хормоналната зависимост, вече съм фрий.
Не й се давай, Кейси, хубаво си се опълчила Grinning

# 7
  • Мнения: 5 468
Наистина, трябва революция. Като кажат: "Сега си бременна, разбираме те, от хормоните си по-емоционална"..., моля да не се слагат всички под един знаменател. На мен ми звучи обидно. Все едно, като си бременна, не си с акъла си нещо Crazy. Държа да обясня, че аз бях супер мъжествена бременна и характера не ми се промени (за добро или зло Twisted Evil) с милиметър от предишния. Бях си същата, но с по-голям корем Shocked.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 062
Не ще да е от хормоните. От спирането на цигарите ще да е.

# 9
  • Мнения: 1 629
Ето, още едно доказателство, че лиглите са едно ниво по-нагоре и напред в еволюцията. Една лигла веднага би използвала бременността си като явно предимство, оправдание да безчинства и нов гардероб, разбира се Grinning
От камбанарията на бременността не трябва да се веят знамена, а претенции.

# 10
  • Мнения: 7 837
Обаче и ние сме си виновни донякъде. Приказки от рода: "Не ми обръщай внимание, хормоните ми бушуват", "Не мога да вдяна, сигурно защото пия фолиева киселина", "Като прасе съм станала, ям за петима, ти мен уважаваш ли мА..." И пр. и пр.

Благодаря ти Смутена (букет и сърцевиден емотикон). Печелиш бонбон лакта.

# 11
  • Мнения: 3 423
Предлагам връзки в Крупп,
ако дотам се стигне, де.

# 12
  • Мнения: 6 243
От камбанарията на бременността не трябва да се веят знамена, а претенции.
Това е мъжка приказка! Ашколсун!!!

# 13
  • Мнения: 3 091
Ами да! вижте ме как не приличам на себе си! от както съм с мърдащо нещо в тумбаците, не съм се скарала с никой, морал не съм чела... скука

# 14
  • Мнения: 2 792
  Тая тема трябва да я пуснеш в Бъдещи майки, тук малко бременни се навъртат, може би заради хормоните.
  Или в пристъп на революционен устрем да се забременим и да участваме в революцията.

Общи условия

Активация на акаунт