Въпрос за белите зъби

  • 12 618
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Здравейте момичета!
Искам да ви попитам как си избелвате зъбите?
На зъболекар ли ходите или прилагате вкъщи процедури като триене със сода бикарбонат, търкане със кислородна вода и лимон и др.
Ще се радвам да споделите.

# 1
  • Мнения: 1 885
С шини съм ги избелвала Simple Smile Иначе съм търкала с кво ли не... резултат нямаше Simple Smile
Скоро трябва да повтарям  процедурата, че мина година и нео от тогава. Ако някой знае къде предлагат по-евтини качествени гелове, например БраитСмайл и Опълсенс, да казва Simple Smile

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На зъболекар ли ходите или прилагате вкъщи процедури като триене със сода бикарбонат, търкане със кислородна вода и лимон и др.

Ходя при специалисти.
Такива домашни химии- абсурд!  Stop

# 3
  • Мнения: 365
С шини съм ги избелвала Simple Smile
Колко струва тази екстра?

# 4
  • Мнения: 1 885
Най-ниската цена  за която съм чувала е 80лв. (на една приятелка страхотен ефект, кабинета е някъде в Лозенец, но трябва пак да я разпитам) до 200лв. Имай предвид, че мошениците са навсякъде! Правят за нищо не ставащо шини... ужасни до отвратителни гелове, които ти разраняват венците и не можеш да хапнеш 2 хапки.
Аз първия път попаднах на една такава зад спортната палата в София. После със същите шини (не ставаха почти за нищо), но постигнах някъв ефект де... с гел на БрайтСмайл, който ми пратиха от чужбина

# 5
  • Мнения: 365
Най-ниската цена  за която съм чувала е 80лв. (на една приятелка страхотен ефект, кабинета е някъде в Лозенец, но трябва пак да я разпитам) до 200лв.
Ако не ти представлява трудност я питай. Ще съм ти благодарна, ако споделиш къде точно се намира.

# 6
Скоро и аз се бях запалила да си избелвям зъбките. Отидох при стоматоложката ми и след като тя сериозно ме наплаши с това как имайла на зъбите се скапвал от геловете и другите му виове процедури и как ефектът е доста временен, как трябва да забравя кафето, виното и още много много други храни и напитки се отказах ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 885
Звънях и сега, но не дига. Довечера пак Simple Smile

А иначе аз така и така не пия кафе, вино и не пуша, така че около година се запази ефекта. Сега вече година и 3 месеца, започнаха полека да се връщат в същото състояние.

# 8
  • Мнения: 5 577
Преди време препоръчах една паста, Елгудиум, форума пощуря по нея. Значи наистина има ефект. Е, не като професионално избелване, но се забелязва, и мие много добре.

# 9
Преди време препоръчах една паста, Елгудиум, форума пощуря по нея. Значи наистина има ефект. Е, не като професионално избелване, но се забелязва, и мие много добре.
Може ли да споделиш повече за тази паста или да ми дадеш линк към темата, че не я откривам?
Благодаря  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 668
Скоро и аз се бях запалила да си избелвям зъбките. Отидох при стоматоложката ми и след като тя сериозно ме наплаши с това как имайла на зъбите се скапвал от геловете и другите му виове процедури и как ефектът е доста временен, как трябва да забравя кафето, виното и още много много други храни и напитки се отказах ooooh!

Даа и аэ съм чувала за това #Crazy въпреки че имам желание но небих се откаэала от Wine Glass eat  food010

# 11
  • Мнения: 916
Триенето със сода и сол страшно много поврежда имайла...по-добре при специалист. Money

# 12
  • Мнения: 9 865
При зъболекар ходя, тъкмо ми оправя и зъбния камък!

# 13
  • Мнения: 2 673
оооооооооох, като чуя за Елгидиума...
не действа, не действа, не действа..Ползвала съм и Брайт Смайл паста, в триъгълно шишенце, от БИЛА я взех- ей, така си и остана малко от нея...резултат нулев.
Направих избелване с Опалесценс. Зъбите стават доста чувствителни, обилно е слюнкоотделянето..Избелването е най-добро по време на самия процес, след това има леко връщане в предишния цвят. Това го правих преди повече от месец. Мога да ти дам тел на зъболекаря...на лични, ако искаш..

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
оооооооооох, като чуя за Елгидиума...
не действа, не действа, не действа..
Действа, действа, действа Grinning
Но всичко си зависи от зъба. Аз съм с много гладък емайл, зъбен камък никога нямам. Може би и затова - с Елгидиум постигнах много видим ефект и съм предоволна. И сега ползвам редовно и кафе/чай пия без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт