Искам съвет-адапртирано мляко на НЕСТЛЕ със зелени надписи

  • 443
  • 4
  •   1
Отговори
Днес видях едно ново поне за мен   Blushадапртирано мляко на НЕСТЛЕ с зелени надписи , Shockedнякой знае ли за какво е ?И защо е толкова евтино? Thinking

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 08:33 от Vivi

# 1
Мисля,че говориш за Nestogen,доколкото знам се произвежда в Русия.Сигурно затова му е такава цената.

# 2
  • Мнения: 832
Ако става въпрос за Нестоген, един път в един магазин попитах продавачката, какво е това мляко и защо е толкова евтино, а тя ми каза, че това мляко е било направено за хора с малки доходи и социално слаби, коитне могат да си позволят да купуват от другите млека. И освен това било от 0 до към 8-9 месеца или нещо такова, за да не се налага да го сменят, ами само от него да купуват.

# 3
  • Мнения: 2 885
Ако става въпрос за Нестоген, един път в един магазин попитах продавачката, какво е това мляко и защо е толкова евтино, а тя ми каза, че това мляко е било направено за хора с малки доходи и социално слаби, коитне могат да си позволят да купуват от другите млека. И освен това било от 0 до към 8-9 месеца или нещо такова, за да не се налага да го сменят, ами само от него да купуват.

Nestle ги съдят в Русия заради използването на ГМО продукти в бебешките храни. Не бих купила на Нестле нищо, най-вече АМ.

# 4
  • Мнения: 390
За какво бяха разтръбила за Италия,че не беше добро-не беше ли за нещо на Нестле?Или бъркам newsm78Аз не купувам на Нестле нищо-затова смених НАН-а.
А това мляко е Нестоген-и аз го виждах,ама само толкова.

Общи условия

Активация на акаунт