За кашите Слънчо

  • 1 615
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 301
Здравейте!

Синът ми е почти на 6,5 месеца. Когато навърши 6 месеца го захраних с каша (започнах с каши Милупа - с адаптирано мляко). Днес купих две каши на Слънчо - бананова и праскова, както и една на Хумана. В магазина не обърнах внимание, но като се прибрах се зачетох в съдържанието - Слънчо съдържат сухо пълномаслено мляко, а Хумана съдържа обезмаслено прясно мляко. Напоследък чета за доста бебета с АБКМ из форума и се чудя дали мога да ги давам тези каши. Какво ще ме посъветвате? newsm78

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз до сега съм давала само каши с адаптирано мляко или без никакво мляко. Но вече й правя десерти с прясно мляко, така че мисля да започна да й взимам и от тези каши.
Аз не бих ги дала, поне за сега.

# 2
  • Мнения: 2 865
Ами то адаптираното мляко пак си е краве мляко, така че какво се притесняваш.

# 3
  • Мнения: 437
Зависи от детето. Ако сте предразположени към алергии по-добре изчакай. Лично аз дадох на Вики от тези каши към 7 месеца. И сега са й любими.

# 4
  • София
  • Мнения: 301
Благодаря ви за отговорите!  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 553
Аз започнах с Фризокрем и след това давах Слънчо съвсем умишлено (що се отнася до млякото и глутена) и без притеснения.Но самите каши късничко ги въведох  Peace

# 6
  • Мнения: 306
когато бяхме на вашата възраст сме яли Слънчо и не е имало проблем Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 019
когато бяхме на вашата възраст сме яли Слънчо и не е имало проблем Simple Smile
Peace

# 8
  • Мнения: 371
когато бяхме на вашата възраст сме яли Слънчо и не е имало проблем Simple Smile
Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 301
Принципно, нямаме някакви предразположение към алергии засега и се надявам да няма проблеми с тези каши.
Благодаря ви.

# 10
  • София
  • Мнения: 580
когато бяхме на вашата възраст сме яли Слънчо и не е имало проблем Simple Smile
Peace

# 11
  • Мнения: 413
Миналата седмица дадох Слънчо,не е имала проблем.А ние бяхме с диагноза AБKM и до шестия месец бяхме на хипоалергенно мляко.
Така че не смятам че ще има проблем Peace.

# 12
  • Мнения: 27 524
Съветвам те да изчакаш със Слънчо. Остани си на адаптирано поне до 8-ми месец.

# 13
  • Мнения: 120
Аз давах безмлечни каши на вашата възраст Peace

# 14
  • Мнения: 1 157
когато бяхме на вашата възраст сме яли Слънчо и не е имало проблем Simple Smile
Peace
Аз захраних  със Слънчо никакви проблеми сме нямали малката ги обожава особено банановата feeding

Общи условия

Активация на акаунт