Вече пролетта дойде в нашето крайдунавско градче-Видин-7

  • 16 399
  • 267
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 500
Честита пролет и добре дошли в новата темичка. Нова съм, но експедитивна  Embarassed

С пожелания за повече постинги. Поздрави!



 welcome welcome welcome

# 1
  • Мнения: 3 500
Ехооо. Насаааааааааааааам, насаааааааааааам  smile3535  Hands Clap 55

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Тук смееееееее  Hug браво за новата темичка  Hug

 pebble Честита месечинка  Hug мерси за почерпката и ако идвам към Видин докато още съм с Шкембе ще ти се обадя специално ( Йо няма да ревнува  Laughing )

# 3
  • Мнения: 302
Хехехехех ок Megita Peace  Mr. Green  писах в старата тема докато вида тазии... Simple Smile Ооо още една Моника си имаме Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 3 500
Момичета, пускам линк към едно страхотно клипче. Гледайте го. И пуснете звука...

http://www.vbox7.com/play:92a497f2

# 5
  • Мнения: 3 500
pebble и ако не си чела в старата тема ще се повторя и тук. И моята щерка е Моника. Да са ни живи и здрави! Прекрасно име. Означава от латински "една единствена".

# 6
  • Мнения: 302
Мерси Ноел за инфото, не знаех че това означава  Embarassed Да, да са ни живи и здрави /ние сме болни сега де.../

# 7
  • Мнения: 2 657
опа и аз в новата темичка Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 500
опа и аз в новата темичка Mr. Green
  Laughing
Опа.  Laughing
Момичета, я разкажете какво става по Видин.Нещо интересно изпуснала ли съм.Има ли хубави магазини за детски дрешки?Откъде пазарувате? Баловете още ли се правят в "Бонония" или сега е на мода някой нов ресторант? Аз правих бал през 1998 год /мале че отдавна беше/. Завършила съм в ПГ-то. Живяла съм в кв.Бонония. Някой живее ли там? Опустял ли е кварталът?
Завиждам ви за хубавите градинки, където водите децата. И тук има хубави паркове - напр.Южния парк. Огромен е, има много зеленина и забавления за децата.Но е далече - можем да ходим само в неделя с татито с колата, че с тия багажери - колички и т.н.
Тук много се събираме.На групички. Вие там организирате ли срещи на форумските майчета?
Въобще поразкажете туй-онуй, че се затъжих. Не съм си ходила от миналото лято.

# 9
  • Мнения: 302
И аз съм в Бонония.
Да, баловете още се правят в Бононията и квартала е много оживен... за събиране, аз не съм се виждала с никои освен случайни срещи с диди Simple Smile
По града е пъълно с колички и бременни Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 657
има,има сбирки Peace
може да са редки,но има-и Диди ще потвърди Heart Eyes

все едно и също си е тук,скука голяма Twisted Evil

# 11
  • Видин
  • Мнения: 685
Аз съм живяла в Бонония. Сестра ми прави бал 1998г., но тя завърши Английската. Аз завърших ПГ-то 2005.
Момичета искам да споделя с вас, че във Видин може да е малко скучно, но е най-прекрасното място на този свят. От както дойдох в София, октомври, нямам търпение да свърша първата година и да се връщам. Разбира се ще продължа да уча, но задочно. Не знам за вас така ли е, но аз оцених какво значи Видин за мен. Там е СУПЕР. Искам по бързо да идва Великден та да си видя градчето.
Оффф, най-после си излях душата. Извинявайте ако съм ви досадила.
П.С. Искате ли да си направим някоя срещичка около Великден? На 07.04 например?

# 12
  • Мнения: 2 657
искаме,искаме-стига да не вали Praynig Hug
Аз определено ще бъда с дивака,защото до 5 са карантина,а после до 10-ти са ваканция ooooh!

Да ви се опла4а,какво преживяхме в4ера с Люби CryЕдин разклонител дето ми е до пе4ката гръмна и като взе да гори,майко мила.Ама то излиза огън в две посоки голям,Люби пищиот другата страна,а аз от огъня не мога да мина да го дръпна #Crazyдобре,4е ме послуша да се дръпне и да иде на зад ина4е не ми се мисли Sad

# 13
  • Мнения: 3 500
Йо  newsm17 слава Богу, че сте се разминали без инциденти. Направо не си представям как сте се изплашили.
Ние пък оня ден в събота бяхме в мола и в един магазин за детски дрешки аз разглеждам една поличка на закачалка и в същото време държа Мони.И докато гледам тя взела и налапала куката на закачалката, а аз не съм видяла.Дръпвам закачалката и куката явно някъде й се е забила в устенцата и тя като изпища.И рев, рев, не мога да я успокоя. newsm45
Добре че не се нарани. Praynig
Чувствах се супер виновна след това. smile3518
Аз скоро ще разбера дали съм разпределена във Видин от работата. Ще пиша пак.
Приятен ден!  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 657
М да,малкия още повтаря,че печката гори-макър,4е не беше тя Confused
И ние имахме такъв инцидент,добарал една зака4алка и си бутнал куката в устата и дърпа ли дърпа и пищи.Като отидох кво да видя ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт