!!ЖЕСТОК косопад

  • 1 426
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Нямам думи да опиша за какво става въпрос. По време на бременността косата ми беше върха, един косъм не ми падна!!! А сега са сигурно 300, може и повече на ден. ИСКАМ професионална помощ!

# 1
  • Мнения: 2 751
Нямам думи да опиша за какво става въпрос. По време на бременността косата ми беше върха, един косъм не ми падна!!! А сега са сигурно 300, може и повече на ден. ИСКАМ професионална помощ!
Не съм професионалист, но определено мога да ти кажа, че това е нормално след раждането.
И с мен беше така- едно към едно.
Сега пада косата, която през бременността не е падала (нещо такова ми обясниха)
Някъде към 6тия месец поспря косопада при мен.
Не се шашкай и не се плаши-съвсем нормално е. Peace

# 2
  • Мнения: 473
Да наистина е нормално, дължи се на хормоналните промени през бременността. Но и аз се притеснявах много, защото ми капеше косата в петия месец адски много. Оказа се, че ми липсва желязо. Пиех желязо, фолиева киселина и вит. С и ми се оправи за 1 месец. Спря да капе и сега е много хубава и здрава. Препоръчвам ти да си вземеш дражетата на Phito казват се Phitophaner и са 120 бр. Стигат за два месеца, пият се сутрин и вечер по 1. Много добре действат на косата, кожата и ноктите. Съдържат всички съставки, необходими за красива коса. Аз като родя ще ги пия. Лекари ги изписват при проблеми на нокти и коса. Прави си и маски с жълтък, зехтин и кисело мляко. Успех и спокойно!

# 3
  • Мнения: 2 673
мале, реших, че съм с със ...най-тежката болест..
след първото раждане не помня така да ми падаше,
ох, мерси много за подкрепата,  newsm78май куража е най-важен
бъдете здрави!!!
Тристан,чух за ФИто табл. и уж да ги взема, ама съм запила МЕРЦ, НЕ спира Мерца и утре взимам ФИТО... Peace
Правих си маска с Тривитаминол, стимулант и ...квото прочетох тук, във форума.
За къде съм без вас Cry

# 4
  • Мнения: 2 751
мале, реших, че съм с със ...най-тежката болест..
след първото раждане не помня така да ми падаше,
ох, мерси много за подкрепата,  newsm78май куража е най-важен
бъдете здрави!!!
Тристан,чух за ФИто табл. и уж да ги взема, ама съм запила МЕРЦ, НЕ спира Мерца и утре взимам ФИТО... Peace
Правих си маска с Тривитаминол, стимулант и ...квото прочетох тук, във форума.
За къде съм без вас Cry
И аз правех купища маски, слагах ампули п/в косопад, но ефектът беше минимален.
Спря от самосебе си, както ми каза фризьорката  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 449
Нормално. След раждането падат обичайният брой коси, както и космите, които не са изпадали по време на бременността. Затова изглежда като засилен косопад, всъщност броят им е съвсем допустим.

# 6
  • Мнения: 1 227
Първо се успокой. Много ти е рано за диагноза косопад. Пий си витамини и не прави нищо друго за сега. Предполагам, че най-късно до лятото ще си ок  newsm10

# 7
  • Мнения: 1 428
От хормоните е и ще се нормализира след време.

# 8
  • Мнения: 119
Zdravei vseki go udria niakade sled bremennostta...na men mi izpopadaha zabite...da ne ti kazvam kakva investicia e tova...kosata ne mi se povlia no i az se kania da ia pravia maskata s Trivitaminol....imam priatelki koito sa mi pra6tali snimki ot efekta na tazi maska ...taka 4e sam sigurna 4e deistva...no uporitost i postoianstvo mu e maikata...kato sas vsi4ko de...e v moia slu4ai i grab za koronki i podobni ekstri...  bouquet

# 9
  • Мнения: X
здравей не се притеснявай това се дължи на хормоналните промени след бременността и раждането. и аз бях така, мислих че въобще няма да ми остане коса. аз бях така от 3 месец поне 2-3 месеца.от самосебе си спря,просто не помога нищо.търпение.

# 10
  • Мнения: 3 447
На мен ми помогна Ревалид след раждането. В момента пак ми капе, но този път съм си взела шампоан Ревалид - много е хубав, укрепва и структурата на косъма. Отделно се мажа с ампули с коприва - Urticomplex.

# 11
  • Мнения: 315
Здравейте незнам до колко си падате по домашните маски за коса но ми препоръчаха една била ефикасна-1 лъж.мед,1 лъж. ракия и 1 лъж. зехтин.Държи се 1ч на косата и се отмива ,мисля да я пробвам и ще ви кажа резултата

# 12
  • Мнения: 2 751
Здравейте незнам до колко си падате по домашните маски за коса но ми препоръчаха една била ефикасна-1 лъж.мед,1 лъж. ракия и 1 лъж. зехтин.Държи се 1ч на косата и се отмива ,мисля да я пробвам и ще ви кажа резултата
Тази маска е много добра.
Обаче е добре да се държи 2 часа. След като се намаже по косата, се слага найлон и в/у найлона-шапка.

Общи условия

Активация на акаунт