Влюбена в...юрганчето си

  • 1 887
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 780
Странно явление забелязвам,че се случва от известно време с дъщеря ми.Влюбена е в юрганчето си,непрекъснато го носи насам-натам из нейната стая, гушка си го,хапе го... Crazy Пера го всеки ден и когато го види ,че е на простора,отива и започва да го дърпа...иска си го. И с обиколниците е същата работа,но те поне си стоят в креватчето.Незнам как да си го обясня  Thinking Някой ако може,моля да го направи.

# 1
  • Мнения: 1 017
Ами нормално е според мен, просто детето се е привързало силно и така.
Неудобното в случая е, че не може да си го носи с нея и на разходка ако искам.
Тук във френско всички деца почти си имат любима вещ: малка мека играчка или кърпичка и не се разделят с тях,  и след няколко години влачене те приличат на дрипи ама това си е тяхното дуду (така му казват)  Joy и никой не ги закача.



Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 23:50 от Nadin

# 2
  • Мнения: 645
Ние имаме такива но не е същото. Боян е на почти три и без една бебе6ка пелена не отива нокъде където ще се накожи да преспи. Всъщност без него не заспива. Когато го пуснах на ясла одеалцето беше задължително с него. Така се успокояваше и се чувстваше по сигурен.
Не сте единствените Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 780
Благодаря ви момичета   bouquet Не сме единствените значи  Laughing

А тези играчки са толкова сладки,че чак и на мен ми се прииска да си имам такава  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 13 200
Усещам как в скоро време ще четете "Любимото одеало на Франклин"  Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Лъчезара е влюбена във възглавничката си. Обикновена малка, пухена детска възглавничка. Гушка си я, хапе я, бута си я в ушите и навсякъде е с нея. Не заспива без нея. Ако сме били навън и като се прибере и я види, веднага тича към нея, гушка я и писука от радост. Нарича си я "нана"! Аз обаче се запасих с две, че както е бяла за отрицателно време става на нищо, пера я и вадя чистата!

# 6
  • Мнения: 1 640
Моята дъщеря има любими вещи,но не задълго.Аз,обаче,имах 1 зелено одеалце с кант от брилянтин.Казват,че съм заспивала,стискайки брилянтина,обточващ плата.Макар,че е избеляло и отъняло от ползване и пране,това одеало се ползва и днес-вече от детето ми!Слагам й го в-у нейната завивка.В случая става в-с за мой сантимент,не на детето.

# 7
  • Мнения: 2 956
Лъчезара е влюбена във възглавничката си. Обикновена малка, пухена детска възглавничка. Гушка си я, хапе я, бута си я в ушите и навсякъде е с нея. Не заспива без нея. Ако сме били навън и като се прибере и я види, веднага тича към нея, гушка я и писука от радост. Нарича си я "нана"! Аз обаче се запасих с две, че както е бяла за отрицателно време става на нищо, пера я и вадя чистата!

И ние си имаме такава възглавничка.До скоро си я носеше навсякъде из къщата,но след като заприлича на парцал се наложи да ушия дубликат от същият плат,за да мога все пак да я пера от време на време  Joy Сега вече възглавничката е само в креватчето му и без нея не заспива.Хваща и краищата,гали лицето си с тях,пъха си ги в ушите,в очите.... Laughing

# 8
  • Мнения: 1 446
Моето дете няма любима играчка.  Rolling Eyes За кратко време беше Прасчо, плюшен и голям. Племенника ми си има любима възглавница.

# 9
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И ние си имаме възглавничка.Съвсем случайно я уших от останал материал-стана една педя широка,а на дължина като останалите.Стане ли време за сън това е първото нещо,което си взема.

# 10
  • Мнения: 398
Дъщеря ми редовно си спи с най - малко трима "приятели"/разбирай плюшени играчки/.Имаме много и всяка вечер си избира с кои да си легне.Понякога й хрумва да си вземе и топка в леглото.И понеже спим заедно,аз съм вечно на ръба.Но това ще е до време.Щом така й харесва,мама винаги й прави това удоволствие.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Децата ми нямат такива "любови", но аз като малка си имах едно зелено одеало. Още го помня - беше на патета. Разкъсано от гушкане и хапане. Обожавах го. Някъде в предучилищна мама ми го изхвърли. Никога не съм била толкова ядосана ooooh! Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 457
Моето дете не признава плюшените играчки. Но за сметка на това не заспива без любимата си пелена  Grinning Така че спокойно, не сте единствени  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
Моята дъщеря има любими вещи,но не задълго.Аз,обаче,имах 1 зелено одеалце с кант от брилянтин.Казват,че съм заспивала,стискайки брилянтина,обточващ плата.Макар,че е избеляло и отъняло от ползване и пране,това одеало се ползва и днес-вече от детето ми!Слагам й го в-у нейната завивка.В случая става в-с за мой сантимент,не на детето.

И моят син заспива само с едно одеало(червено обточено с брилянт) - "мекото", добре, че поне през деня не го разнася постоянно.Като му се доспи и започва да си търка лицето с брилянтените краища. Добре, че майка ми има две еднакви, та поне не го разнасяме като ходим на гости. Дори лятото спеше с него в най-големите жеги.
Майтапим се, че ще го женим с него - като тръгнем на някъде и човекът първо си носи одеалото в багажа.

# 14
  • Мнения: 1 753
София не заспива без любимото си одеалце. С него ходи навсякъде, където трябва да я оставяме да преспи, защото иначе не иска да заспи. Одеалцето е с гладки краища и тя си ги смуче като заспива, с ръчички ги го гали, завира си го н носа, цалото се овъргаля в него и така... много й е сладко  Simple Smile Зор виждам докато го изпера и изсъхне - обикновено ползвам сушилнята, за да стане бързо и до следващото спане да е сухо.

Общи условия

Активация на акаунт