Моля Ви да ме насочите към добър детски хирург в София!

  • 2 460
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 487
Аз съм от Русе,но като че ли не ми се иска да се доверявам на нашите специалисти,а вече взех да се притеснявам!Пуснах да търся на търсачката тук,но точно това,което ме интересува не открих!Дъщеря ми като бебе имаше проблем със запек - почти постоянно и в следствие на това и се образува фисура.Тук в града ни няма детски хирург,който да работи със здравна каса и с триста зора намерихме начин да я погледнат все пак и да се установи проблема - фисура.Естествено лечение не ни се назначи и проблема се задълбочава.Милата се стиска неистово и когато вече не издържа - става страшно....Намерих няколко линка на здравни сайта и в общи линии разбрах,че май вече е прекалено късно за лечение и ще се наложи операция.
Молбата ми е към майките от София,да ме насочите към добър проктолог ли,детски хирург ли - и аз незнам вече!Предпочитам ако ще си поверя детето,дори и да трябва да си платим,да е в ръцете на добри специалисти!
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 5 525
Секция по детска хирургия в Пирогов. Лекари към коити да се обърнеш са - доц. Огнян Бранкое и д-р Стоилов. Ние сме лежали с Мария в детска коремна хирургия със същият проблем . Тел на доц. Бранков са 952 21 37 и 915 44 82
Ако те интересува още нещо пиши ми на лични.

# 2
  • Мнения: 2 657
Пирогов-Доц.Бранков или наре4еният тук Д-р Оги Peace

# 3
  • Мнения: 487
Благодаря Ви много за отговорите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт