Най-ниски цени на куриерски услуги "врата до врата"

  • 11 428
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Тъй като много често ми се налага да изпращам материали из страната,ме интересува  с коя куриерска фирма е най-изгодно. Предимно  до София ми се налага да изпращам документи . също така- кои работят и в събота/ за неделя сигурно ще е прекалено да си мечтая/:-).

# 1
  • Мнения: 79
Aз съм доволна от "Европът", цените им са ниски, работят и в събота Peace

# 2
  • Мнения: 13 512
Aз съм доволна от "Европът", цените им са ниски, работят и в събота Peace
Ще взема за стандарт пратка до половин кг. -документи. за услуга- врата до врата
Европът 2000- цена 4,20 за 1ва зона, 4,56 за втора зона и 6,96 за трета зона.
Спиди-цена  3,25 за Икономична услуга- доставка до 2 дни и 4,25 за Експресна. Работят в събота до обяд
Интерлогистика-цена 4,80. Не работят в събота
Еконт- 5 лева
Сити Експрес- 4,20 лева. За доставка в неработен ден+2,40 лева.
Сема Експрес- 6 лева. Изобщо няма значение дали работят в събота.
Лео Експрес - 4,20 lw.
Леон Ама-това е най-евтиното,което намерих, благодарение на  antich_e   . Цената е 3.60 лв.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 15:33 от monda

# 3
  • Мнения: 1 533
Аз също ползвам предимно спиди и съм доволна. В събота работят със сигурност.

# 4
  • Мнения: 3 423
А за чужбина кои ползвате?
DHL? UPS? Кои?

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз досега за БГ съм ползвала само Интерлогистика, но последния път до Русе ми взеха 6 лева и ми се сториха много за 50 гр.

А за чужбина кои ползвате?
DHL? UPS? Кои?
З чужбина- не ми се налага да изпращам. Скоро трябваше да върна един колет до Франция и го изпратих по пощата- по земя, за 2-4 кг. и платих 32 лева  някъде.

# 6
  • Мнения: 6 314
http://leoexpres.dir.bg
цена 4,20 лв. за 1-ва зона, 4,50 лв. за втора зона
Пише, че градовете от 1-ва зона се обслужват всеки ден, но не виждам да пише за допълнителни такси за доставка събота и неделя.

# 7
  • Мнения: 13 512
Мдаааа...цените варират между 4,20 и 4,50. Няма да се появи някоя за 2 лева явно:-)

# 8
  • Мнения: 2 152
Аз също съм много доволна от Спииди и работят май наи-евтино
За чужбина работихме с DHL, много коректни и готини бяха, но си спомням, че UPS бяха по-евтини

# 9
  • 7800
  • Мнения: 243
А за чужбина кои ползвате?
DHL? UPS? Кои?

Тези двете + Fedex

За страната - най-често - D&D

# 10
  • Мнения: 4 916
Малко извън темата, обаче да се оплача от Еконт - последния път ми забавиха пратка, която чаках, защото куриерът нямал път към центъра. Била съм единствената в района! Можете ли да си представите - да няма път към Коня! Евентуално щял да ми я донесе на следващия ден... ако имал път насам  #Cussing out е, донесе ми я, ама междувременно ми изпили нервите гадината мръсна  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 5 462
За чужбина (особено в случаите когато получавате) НИКОГА НЕ ПОЛЗВАЙТЕ УСЛУГИТЕ НА TNT . От бг офиса на TNT  по големи нещастници не бях срещала.Сроковете не си спазват , няколко пъти установявах че имам открадната стока , отваря ли ми бяха кашоните и си бяха харесали доста неща ....Естествено имаше остра реакция и официално оплакване до централата че  имам липси .Но какво от това ..писна ми да се занимавам с нещастници и спрях да работя с тях .Само че мине се не мине месец два и почват да ме атакуват с предложения да работя с тях , и понеже ми омръзна да им слушам монолозите как щели да оправят тези проблеми ..теглих им една майна , обясних им как и кога бих станала отново тяхен клиент и ги пуснах да чакат да дойде този светъл ден.

# 12
  • Мнения: 5 462
DHL засега са коректни , UPS  май цените им бяха по скъпи от DHL и доста бавиха доставките ..
За Бг работя с доста куриерски служби ..Спиди (стават но предпочитам да не се свързвам с диспечарките , че са много неадекватни и ме изнервят с малоумните си въпроси ).Затова предпочитам да си занеса пратките на място , а не да говоря с тия шматки ..Еконт са малко по цивилизовани , момчето което е в този район е много симпатично и ми е кеф да го привиквам често .. Wink Heart Eyes Joy

# 13
  • Мнения: 1 101
А за чужбина кои ползвате?
DHL? UPS? Кои?
Fedex  Peace

# 14
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 защо не погледнеш и фирма "Леон-Ама" - те мисля, че са по-евтини

Общи условия

Активация на акаунт