къде се запознахте с мъж ви?

  • 2 879
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Стана ми интересно след като прочетох темата за това кой кого сваля на strelche®, та се сетих да ви питам мили дами: Къде срещнахте любовта на живота си? Има много мнения (главно на мои приятелки) , че мъж (сериозна връзка) в дискотека не се "търси". Аз с моя се запознах именно в дискотека и от всички приятелки само аз съм женена ( имам сериозна връзка). Та как е при вас?

# 1
  • Мнения: 14 654
на лекции

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 179
В ICQ-то

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Сгащих го на един купон.

# 4
  • Мнения: 448
Аз съм от Пловдив,а той-от Асеновград и противно на всички очаквания не се запознахме в някоя дискотека в тези градове,а на плажа в Приморско. Laughing

# 5
  • Мнения: 8 999
Моя си го набелязах още в прогимназията, в гимназията се запознахме официално, като бяхме студенти - го свалих, а след 10 годишно прекъсване на всякакви връзки, директно му предложих варианта "женени с деца". Трилогия с хепи енд!

# 6
  • Мнения: 285
  Има много мнения (главно на мои приятелки) , че мъж (сериозна връзка) в дискотека не се "търси". 

И аз опровергавам мненията на твойте приятелки! Именно там срещнах моя мъж!   Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 587
В офиса  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Пиеше кафе в заведението ми, аз му го занесох, загледах се и си казах :
- Леле колко екзотичен мъж.... Flutter

# 9
  • Мнения: 3 423
На празник по случай Деня на българската
писменост и култура в Германия. От дума на дума.

# 10
  • Мнения: 4 473
Това е една от култовите теми. Grinning
С моят се запознахме на морето, по банален начин. Интересното е, че връзката ни започна с директна консумация  Twisted Evil, без перспективни планове, а ето докъде я докарахме. Grinning


  Има много мнения (главно на мои приятелки) , че мъж (сериозна връзка) в дискотека не се "търси". 

То, като идва - не пита. Глупави предразсъдъци са за мен това.

# 11
  • Мнения: 674
В университета!

# 12
# 13
  • Мнения: 5 577
У нас, дойде да гледа Формула 1  с баща ми (негов приятел беше).

# 14
  • Мнения: 3 423
У нас, дойде да гледа Формула 1  с баща ми (негов приятел беше).

И после се запиха, напиха и той забрави да си тръгне.
Ако ви интересува развръзката. Нали, Вергилийо.

Общи условия

Активация на акаунт