кога за първи път се разболяха бебоците ви?

  • 3 557
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 424
бебето ми е на 3 месеца и от три дни кашля и киха. извиках педито още първия ден и тя каза да давам вит.ц и повече разходки и  чист въздух.
вчера я изведох и май я разболях повече Banghead
днес кашля определено по - лошо и има температура. педито ще дойде пак, за да я види. дадох и панадол.
много съм притеснена. не е ли малка за грип ( ако е такова) newsm78

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Синът ми е на 13 месеца и да чукна на дърво до сега  не е боледувал.От третия до шестия месец бебетата са с понижен имунитет и бързо могат да се разболеят особено ако са в контакт с болни хора.

# 2
  • Мнения: 3 334
на 4 м. изкара бронхиолит и бяхме в болница.................от една кашлица без температура развихме бронхиолит.
След това ми е боледувала изключително рядко.
Дано при вас не е нещо сериозно.Оздравявайте бързо Hug

# 3
  • Мнения: X
Дъщеря ми на година и три месеца, а сина ми на 20 дни.Не се шашкай толкова -ще се излекувате.И не се самообвинявай, че си разболяла детето повече-с или без разходка ,ако е започнала инфекция щеше да се доразвие.

Бързо оздравяване!

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 10:39 от Анонимен

# 4
  • Мнения: 413
На около 6 месеца,вдигна температура и кашляше.Разминахме се само с панадол,капки за нос и сироп за кашлица за около 4 дена.Добре че педиатърката ни не е привърженик на антибиотици,защото й такива мнения чух Crossing Arms.
Не се притеснявай,важното е да я преслушат,за да не слезе надолу (ако има нещо),а температура показва че организма се бори Peace

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
На 10 м. го зарази с грип едно приятелско дете, аз не знаех, че е болно, а родителите ми казаха, когато вече беше късно. bash

# 6
  • Мнения: 2 956
На 4 м. някъде...настинка.

# 7
  • Мнения: 163
Ние сме на 4 месеца и вече 2 пъти лежахме в болница с бронхиолит,но си имаме батко ученик и той донася всичко що има като вируси.Не се притеснявай - ще се оправи, но го следи и ако смяташ, че педито не е наясно се обърни към друг доктор,за да не се влошат нещата.Успех и бързо оздравяване!

# 8
  • Мнения: 397
Бебока беше понастинал миналата седмица ( на 1г.3м.) но много бързо му мина!

# 9
  • Мнения: 513
На 9м. влязохме в болница с диагноза пиелонефрит подържаше и  Т която неможах да смъкна.

# 10
  • Мнения: 270
На 6 месеца,беше първото ни боледуване.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
На 1г. и 5 месеца за първи път се разболя - вдигна малко темп., имаше разстройство ,но бързо му мина.

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
беше на месец и половина, като й се появиха соплки, кашлица и кихане....

# 13
  • Мнения: 674
Моята бебка е на 2 месеца точно и от вчера й е запушено нослето. Следобяд сме на консултация и ако кажат нещо по въпроса, което да помогне, ще пиша! Thinking

# 14
  • Мнения: 426
Диди се разболя на 11месеца и бяхме в паника.Дано да се оправите бързо.

Общи условия

Активация на акаунт