помогнете за избора при Есте Лаудер

  • 1 078
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
моля споделете  сайт които да ми покаже точно на Есте  как се степенуват продуктите за лице  според вида кожа и годините .Има ли някъде таблици не  съм от софия и не мога да отида   в  магазина   да се консултирам а и  там    когато  съм била    не  ми преценят правилно кожата и  се  установава  че  ми дават силен крем  за моята кожа.
Някой знае ли Advanced  night  Repair eyes creame  за каква кожа е и  какво представлиява   няма никаде брошури за да се чете на  български а искат козметиката им да се продава както  кремове от 2  лева

# 1
  • Мнения: 927
това в тъмно-кафеникавото шишенце ли беше?мисля, че става въпрос за кожа с по-дълбоки бръчки, за над 30-35 год. Но разбира се е много важно да се види кожата, защото така виртуално е малко несериозно. Аз съм работила като beauty consultant в Дубай и съм запозната с много от брандовете на пазара. В момента използвам Есте лаудър. Ако те интересуват подробности ще се поровя и ще ти преведа това,което те интересува.

# 2
  • Мнения: 13 512
Advanced night repair  е анти ейдж серум,който действа на клетъчно ниво. за около 30 години е. има такъв за лице и около очи. излезе и нов- concentrate.Много добър продукт за нощна грижа.
http://www.esteelauder.fr/templates/products/multiproduct.tmpl?C … E=OILY&PAGE=1- тук ще намериш разделение по тип кожа.по години-няма.Не съм и чувала някоя компания да има.Тук не става въпрос за години, а за състояние на кожата.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 03:07 от monda

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
А някой ползвал ли е  и има ли впечатления от Resilience Lift на Еstee Lauder - дневния и нощния, както и околоочния ?
За какъв тип кожа е?

# 4
  • Мнения: 2 241
А някой ползвал ли е  и има ли впечатления от Resilience Lift на Еstee Lauder - дневния и нощния, както и околоочния ?
За какъв тип кожа е?

Не съм ги ползвала, но ги проучих - нощният е за всички типове кожа, а от дневния има кремове са суха и много суха кожа, както и флуид за нормална към комбинирана кожа. Като цяло останах с впечатление, че серията е за кожа с повече бръчки, а аз все още нямам, така че реших, че ми е рано да ги ползвам.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13 512
Аз съм го полвала.Nновият- Resilience Lift Extreme Ultra Firming Cream  определено е по-добър от стария. Има го като крем за суха и нормална  към комбинирана кожа, както и лосион за мазна,какато и за шия.

# 6
  • Мнения: 4 629
Не съм попадала на сайт с таблици още по-малко на български за Есте ЛАудер.

Ето тук за козметиката на продуктите на ШАнел диагностика на кожата и препоръки. Но не е на български:

http://uma.chanel.com/brandConcept.php?chsetdefgnav=8&landing=s

Такива големи фирми и без да имат информация на бъргарски нямат проблеми да си продават продуктите. Нищо, че не са по 2 кинта Mr. Green

# 7
  • Мнения: 13 512
За новите продукти имат брошури на български- реклама на продукта.

# 8
  • Мнения: 1 313
За новите продукти имат брошури на български- реклама на продукта.

Освен това продавачките минават през специално обучение

Общи условия

Активация на акаунт