Плаче силно след кърмене?

  • 446
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Малкото мишле плаче няколко минути много силно след като я накърмя. После най-често заспива все едно нищо не е било и е спокойна. На каво се дължи това и нормално ли е? baby_neutral

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Да не би да преяжда, после да и става тежко и от това да плаче, като помине малко време да и поразминава и се успокоява детето - не виждам друго какво може да е Thinking

# 2
  • Мнения: 851
Иска ми се да ти кажа, че не е нищо обезпокоително, но не смея. По добре се консултирай с педиатъра си!Не искам да те плаша, но е възможно да има нещо по-сериозно. Според мен това не е нормално. Не рискувай! Дано няма нищо Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
моята бебка също ревтунеше по малко след храна като беше на месец, два. постепенно изчезна ревът. лекарката ни обясни, че се разработва стомахчето. и аз се бях притеснила, но всичко е ок Peace

# 4
  • Мнения: 1 701
Колики?  Thinking

# 5
  • Мнения: 689
И Криси е така от време на време. Явно му става тежко на стомахчето, защото като си оригне или се изака се успокоява.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 162
А да не би да е още гладна или да има нужда да си посучи за успокоение? Оставяш ли я сама да пусне гърдата или засичаш минутки? А ако й предложиш и другата гърда, след като се оригне?

# 7
  • Мнения: 574
Може да е пък гладна-да не е изсукала достатъчно или коклики,много неща може да са според мен но едва ли ако е много сериозно ще спи спокойно след това Peace

# 8
  • Мнения: 674
 По-скоро може би е преяждане, понеже ако повърне, спира да плаче. Дано да е само това!

# 9
  • Мнения: 2 616
И моя младеж ревтундри, и все гърдата ми търси. Оставяла съм го стои и по 1 час само и само да е спокоен, обаче като го оставя и пак се сърди и пак гърдата ми търси, в чудо съм се видяла вече. Яде, повръща и още иска, какво да го правя идея нямам?

Общи условия

Активация на акаунт