Мъжки часовник - откъде?

  • 4 986
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 576
Кажете ми магазин за качествени мъжки часовници, ще избирам за р.д на половинката, но да е сигурно, че са истински.

В един форум четох, че Джулиани - официалният вносител на доста марки, вкарвал модели, които въобще не съществуват - демек ментета.....

Като марка горе долу съм се ориентирала - ако намеря Радо под 2000лв - добре, ако не Тисо....... но приемам препоръки и за други Simple Smile


# 1
  • Мнения: 5 255
Кажете ми магазин за качествени мъжки часовници, ще избирам за р.д на половинката, но да е сигурно, че са истински.

OPTIMA ул.Христо Белчев № 3  - гаранция Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
На ул. Алабин - отсечката която почва от Витошка, в посока към Колоните, от лявата страна има 2-3 магазина с истински часовници и под самите Колони.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 535
Точно Джулиани са вносител на доста марки истински часовници, имат и дизайнерски, които съответно са по евтини...за всеки джоб по нещо.
Иначе аз от тази ф-ма съм си купувала маркови часовници и съм 100% сигурна за тях.

# 4
  • Мнения: 1 021
Кажете ми магазин за качествени мъжки часовници, ще избирам за р.д на половинката, но да е сигурно, че са истински.

В един форум четох, че Джулиани - официалният вносител на доста марки, вкарвал модели, които въобще не съществуват - демек ментета.....

Като марка горе долу съм се ориентирала - ако намеря Радо под 2000лв - добре, ако не Тисо....... но приемам препоръки и за други Simple Smile



Аз точно тази фирма мислех да ти препоръчам! Аз лично съм купувала от тях, както часовници, така и бижута, нямама оплаквания.  newsm78 Ама щом казваш, че са ментета, незнам нямам инфо.  Thinking Иначе нещата са със сертификати и гаранция, ама то тези картончета във всяка печатница може да се направят!  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 576
Не казвам, че са ментета, и аз имам часовник оттам - вече 5г. не е мръднал /пу-пу/, само казвам какво прочетох в един форум.....

# 6
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Nie s moq maj sii kupihme 2 ednakvi modela 4asovnici s markata DOXA. Trqbva da ti kaja,4e ne sa mradnali. Moq specialno ne go svalqm izob6to. Struvat po 500 lv. Magazina se namira na Rakovska /v stramnata 4ast/ malko predi krastovi6teto s Dondukov. Ima i hubavi 4asovnici na Balmain /dano sum go napisala pravilno/.

# 7
  • Мнения: 605
Скоро купувах на  мъжа ми часовник и обиколих почти всички магазини в София, та ще споделя как процедирах. Ние не бяхме определили марка, а горе-долу характеристиките на часовника: да е хронограф, да е с кожена каишка и с кръгъл/квадратен циферблат и ценовия диапазон. Посетих последователно магазина на Гюлиан на Раковска /там имат Таг Хойер, а мъжа ми се беше огледал в него, ноо цената беше доста сериозна/ - имат доста голям избор на марки, мен лично ми харесаха няколко модела на Морис Лакроа и Балмен /цени от 800 до към 1800 лв/. После отидох в ЦУМ и Сити центъра в магазините на Гюлиян, ВИП шоп и КУЛТ. Последните предлагат Фредерик Констант и Орис - пак швейцарски и много добри. В крайна сметка мъжа ми си избра един Орис. Каза, че това бил НЕГОВИЯ часовник. Страшно е доволен  Simple Smile.
Стана дълго! Извинете, че съм написала марките на български, но не съм сигурна в точния правопис на латиница.
Дано съм полезна.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 360
Иначе нещата са със сертификати и гаранция, ама то тези картончета във всяка печатница може да се направят!  Rolling Eyes

ама то май отдавна няма хартиени сертификатчета. моят часовник Doxa е с магнитна карта като сертификат.
не, че и те не могат да се направят, разбира се... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт