Петна по лицето-какви процедури и къде?

  • 527
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 253
Здравейте!Имам тъмни петна по лицето-появиха ми се през бремеността.После след раждането като че ли се поскриха,но сега(може би от разходките на слънце)пак са на лицето ми. Crossing Arms
Искам да попитам за подходящи процедури и кои козметични центрове бихте ми препоръчали?
Аз си мисля за евентуално някакви избелващи маски или пилинг? newsm78
Ако има мами,които са намерили верния изход-моля за съвет.

# 1
  • Мнения: 61
пращам ти една статия- жената, която я писа е много на ти с проблема - помня я от няколко години и успя да ги заличи:)
 
http://www.vivaoriflame.com/index.php?option=com_content&tas … =94&Itemid=28

можеш и лично с нея да се консултираш!успех.

# 2
  • Мнения: 916
Надушвам реклама..... Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 61
не е реклама:) Аз нямам този проблем, но помня колко мъчително беше за моята позната и се радвам за нея, че се възстанови.
Има много , което да каже. Родилната маска на лицето и беше толкова силна, че имаше релеф!

# 4
  • Мнения: 7 186
Избелващите процедури и кремове по принцип се правят през есенно- зимния сезон, когато слънцето е по- слабо. И задължително се ползва крем с висок фактор по време на терапията. Ако се прави в сезон, когато слънцето е по- силно, рискуваш да си докараш вторична хиперпигментация. Най- добре се консултирай с дерматолог Peace
На този етап ползвай крем с фактор.
П.П. Ако по- нататък решиш да си правиш пилинг, нека да бъде при дерматолог, а не при козметик.

Общи условия

Активация на акаунт