Дайте ми съвет

  • 1 579
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 419
Моля ви да ми дадете съвет,чудя се какво да спортувам тай-бо,пилатес или да ходя на фитнес?
Искам да сваля няколко килца и да се стегна.
Благодаря ви  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 287
Зависи от двигателната ти активност до сега
ако си по-мързелива е добре пилатес а ако ти се иска да подскачаш до припадък и ти е готино - тае-бо е за теб!
 Аз лично съм пристрастена към фитнеса и там комбинирам повече кардио с малко тежести. Обаче стягането е в повече пред свалянето - на сантиметри се свивам яко но килцата лекичко само се мърдат на долу. Поне при мен но фигурата ми е такава, че мускулите ми лесно нарастват.
 което и да избереш - важно е постоянството и да не прекаляваш за да не ти писне и да зарежеш!
 Успех!  bouquet

# 2
  • Мнения: 397
А защо не салса? Разтоварващо, забавно , пък и някое килце можеш да свалиш, докато се забавляваш. Simple Smile

# 3
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз съм ЗА ФИТНЕСА. Най не ангажиращо ми се вижда, не си ангажирана с час, с треньор с други които тренират и т.н. Ходиш когато искаш, където искаш и колкото искаш.  Peace Но ти трябва да си решиш, кое ти допада най много.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 924
И аз искам да свалям килца и се бях ентусиазирала за тае-бо. Но така се получи, че започнах с аеробика, и сега преценявам, че е станало по-добре - на първите тренировки буквално ми ставаше лошо, явно съм загубила всякаква форма...  EmbarassedТака че си прецени, ако имаш възможност, мисля, че с тае-бо се сваля най-много; иначе я карай по-полека според вкуса си... Peace

# 5
  • Мнения: 1 120
А защо не салса? Разтоварващо, забавно , пък и някое килце можеш да свалиш, докато се забавляваш. Simple Smile
от два пъти седмично,по един час със салса,не може да постигне никакъв ефект.още повече,че ще е начинаеща и дори няма да се изпоти.ако може да танцува и танцува по един час,но говоря за бесни танци-тогава да.иначе е невъзможно
моите крака съм ги направила със салса,но съм танцувала всеки ден и то с часове(не съм падала по 5 часа танци)
  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 453
Аз съм ЗА ФИТНЕСА. Най не ангажиращо ми се вижда, не си ангажирана с час, с треньор с други които тренират и т.н. Ходиш когато искаш, където искаш и колкото искаш.  Peace Но ти трябва да си решиш, кое ти допада най много.

Подкрепям Peace

# 7
  • Мнения: 1 120
Моля ви да ми дадете съвет,чудя се какво да спортувам тай-бо,пилатес или да ходя на фитнес?
Искам да сваля няколко килца и да се стегна.
Благодаря ви  Simple Smile


с тай-бо ще развиеш по-голяма двигателна култура.всичко ще зависи от организма.можеш да се стегнеш и отслабнеш.набляга се на кардиото.ако искаш да трупаш мускулна маса,може да правиш всеки удар с гири(нещо като бой със сянка) и да връзваш тежести на краката.
с фитнеса е същата работа-има си уреди за кардио,както и такива с тежести.предимството е,че не се събразяваш с никого.
хубаво е да се редуват двете.всяко си има + и -

# 8
  • Мнения: 1 120
забравих да добавя,че с фитнес,може да отслабнеш,да се стегнеш или и двете-просто ти трябва подходящата програма за целта,която гониш
 Peace

# 9
  • Мнения: 419
Благодаря ви момичета  Hug
Май ще се насоча към фитнеса,защото свободното ми време зависи от мъжът ми, а с фитнес няма да се съобразявам с никого.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз ти препоръчвам фитнес  Peace

# 11
  • Мнения: 7 186
Зависи кое ти е по- приятно за изпълнение. Ти ще прецениш най- добре. Все пак с каквото се занимаваш, трябва да ти е приятно за работа.
Аз лично предпочитам фитнес, защото мразя аеробики и др. скачащи упражнения или пък да се клеча с разни каланетики, не знам, не са ми приятни. А като добавим и това, че се ходи в определен час, разни група, ала- бала, абсурд. Вкъщи да се разскачам- пак абсурд. Така че фитнеса ми е супер, когато ми е кеф и имам време отивам, свършвам си работата и изчезвам. Пък и залата работи до 23 ч., така че ме устройва идеално.

# 12
  • Мнения: 398
фитнес  Peace

# 13
  • Мнения: 2 152
Тае бо
на мен ми се отразява много добре.Аз не искам да отслабна, а де си постегна тумбачето и съм доволна Peace Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 35 814
Фитнес   Peace

Общи условия

Активация на акаунт