Дневен режим?!

  • 1 400
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте всички,
От исвесто време ме занимава въпроса за дневния режим и понеже не успях да намеря такава тема, реших да питам - спазвате ли някакъв режим, колко строго, в какви рамки? кога стават хлапетата , кога се хранят, колко спят през деня, кога си лягат вечер ... ?
ей такива неща .

# 1
  • Мнения: 453
Колко ти е голямо хлапето?
Зависи от възрастта.
Аз се опитвам да му осигуря сън, храна, игри и т.н. , не спазвам кой знае какъв режим, той сам си нареди режима...

# 2
  • София
  • Мнения: 1 424
ния е на 3 месеца и ядем на 3, 3.5 часа. през другото време спи или я занимавам с нещо - по неин избор Peace

# 3
  • Мнения: 5 391
Аз спазвам режима, който той си е изградил.Знам всеки ден в колко часа какво следва Simple Smile

# 4
  • Мнения: 407
Не спазваме никакъв режим, но естествено се придържаме към някакви установени "рамки".
Например:
Става към 7.00-8.30ч.
Яде към 9.00-9.30ч.
Спи в 10.00-11.00ч.
После пак яде към 12.00-13.30ч.
Игра
Ядене 16.30-17.30ч.
Къпане към 19.30-20.30ч.
и мляко в 21.00-21.30ч.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И при Тери не е точно режим:става между 8 и 9 часа.След 30 мин пие АМ.След час и половина яде някакъв плод.Обядва към 13:30,заспива от 14 до 16 часа/понякога и до 17/,яде кис.мляко или друг десерт/млечен/но малко-7,8 лъжички,към 18 ч.плод/пак малко/,19:30 вечеря и в 22 АМ.

# 6
  • Мнения: 117
Кико е на 5 месеца и сам си сьздава нещо като режим .
Само дето в него няма определено време за сьн!
Но като порасне сигурно ще си сьставим  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ива за сега има изграден режим само за храната, всичко останало го прави по различно време. Та на въпроса-не, не спазвам режим, нагласям се по нея.

# 8
  • Мнения: 990
Да създала съм им режим и го спазвам .

# 9
  • Мнения: 1 321
Ами ние сме още малки и непредсказуеми. Mr. GreenОпитвам се да спазвам някакъв режим но често се кърмим на поискване и режима малко се обезмисля.Иначе общо взето ядем после си играем а ако е изморен много спи.Е та това спане малко ни е проблем. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 427
Няма такова нещо при нас-яде, спи, когато поиска!На 2 години е дъщерята.

# 11
Благодаря ви за отговорите.
Нашата дъщеря е на година и четири месеца и докато в началото нямаше никакъв проблем с установяването на режим, то вече положението е неудържимо #Crazy - сутрин понякога се събужда в 8ч, понякога в 10-10,30. Ако е станала рано, през деня спи два пъти - веднъж към 11 и после към 3-3.30ч. Съответно и часовете за хранене се движат безобразно, а за вечерното лягане не ми се и говори ...
Какво се прави в такива случаи  smile3506

# 12
  • Мнения: 2 897
Аз спазвам режима, който той си е изградил.Знам всеки ден в колко часа какво следва Simple Smile

И аз така Peace

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Благодаря ви за отговорите.
Нашата дъщеря е на година и четири месеца и докато в началото нямаше никакъв проблем с установяването на режим, то вече положението е неудържимо #Crazy - сутрин понякога се събужда в 8ч, понякога в 10-10,30. Ако е станала рано, през деня спи два пъти - веднъж към 11 и после към 3-3.30ч. Съответно и часовете за хранене се движат безобразно, а за вечерното лягане не ми се и говори ...
Какво се прави в такива случаи  smile3506
Ами опитай се постепенно да и наложиш някакъв режим. Така и детето е по-спокойно като спазва някакви правила. За сабуждането нищо не може да се направи, аз поне никога не будя сина си /добре, че не ми се и налага,зашото става в 6-6:30/ smile3503 Доката заспиването е друго нещо- създайте си ритуал и ако го спазвате, то скоро тя ще свикне да заспива в един час. При храненето също трябва някакви правила. Например ставане-закуска, привечер до към 19-19:30-вечеря. Обяда може да варира преди или след обедния сън, а следователно и следобедната закуска, а може и да я пропуснете ако е обядвала късно. Това е само съвет и само ти решаваш дали да го приемеш! Успех!!!!!!! newsm10

# 14
  • Мнения: 2 677
Откакто се е родил, синът ми сам си определя режима. Яде, когато му се яде. Спи, когато му се спи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт