пак за компа

  • 501
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
днес ми върнаха компа от сервиз(заради проблемен драйвер).цялата работа била от видео картата уж Thinking.свързах аз всички кабели,пуснах компа и долу в лентата на инстументите се появи нова икона(задраскан комп) и пише изключен е мрежов кабел.това пък какво е?ужас #Cussing out,пак ли да го връщам за поправка?някой може ли да ме светне по въпроса?моля Praynig

# 1
  • Мнения: 6 155
Означава, че не си си включила кабела за нета в компа  Laughing

# 2
  • Мнения: 161
наистина ли Laughing,ами тогава как влизам във форума newsm78,имам нет в момента

# 3
  • Мнения: 6 155
Тогава пробвай с рестарт ...би трябвало да се махне щом имаш нет Thinking

# 4
  • Мнения: 161
рестартирах,но няма промяна.дано не е нещо сериозно Praynig

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
Десен бутон върху задрасканите компютри - open network connection
Отваря се прозорец и там има Local Netwok Connection една от които е задраскана с червено кръстче
десен бутон върху нея - disable и ще се оправи.

Само внимавай да не дадеш disable на друг Connection, че ще си загубиш нета.

# 6
  • Мнения: 4 473
Имам го това и аз - за връзката с bluetooth-а е при мен. Grinning

# 7
  • Мнения: 161
Tisho_P,много ти благодаря  bouquet.направих това,което ми описа и сега всичко вече е ок.но,чудя се само,защо се получи така,в мен ли беше грешката?много съм благодарна за всички отговори.

# 8
  • Мнения: 150
Tisho_P,много ти благодаря  bouquet.направих това,което ми описа и сега всичко вече е ок.но,чудя се само,защо се получи така,в мен ли беше грешката?много съм благодарна за всички отговори.
Получило се е така защото освен нова видео карта са ти сложили и нова мрежова карта (наричат я още и уан карта). Старата е била вградена, затова не са сложили новата на нейно място, а просто в момента имаш две. Тази, която не е била свързана, но е била картата по дефиниция, ти е сигнализирала просто, че няма връзка Simple Smile След като си отказала (дисейбъл) да се появява - всичко е видимо наред (то е било така и преди това, просто си се изненадала от новата икона)

# 9
  • Мнения: 161
 Laughing,ясно,питам,че съм една хакерка за чудо и приказ Joy.все едни ги правя hahaha.мерси

Общи условия

Активация на акаунт