Клюкина

  • 8 503
  • 181
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Не видях подобна тема, пък не искам някоя клюкарка да остане неинформирана Laughing, та пускам новинката, че бебето на княгиня Калина  се казва Симеон-Хасан.
Ако искате може да споделите и мисли по въпроса Simple Smile  Като например трябва ли да се подложи на гласуване във форума удачно ли е това име и защо моля ви се княгинята е имала наглостта да си кръсти детето без да пусне тема с допитване до ССФ Mr. Green

http://www.dnes.bg/article.php?id=34349

# 1
  • Мнения: 7 474
  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Симеон-Хасан  -  многоооо е  ..... Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 091
  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Симеон-Хасан  -  многоооо е  ..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Мдаааам, точно казано Simple Smile Много е "много" Simple Smile Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 405
Заради Мароканския крал. Благодарности някакви.
Но и за мен комбнацията звучи  Shocked

# 4
  • Мнения: 2 152
Хасан, в памет на краля на Мароко..Симеон-Хасан - невероятно просто Crazy Crazy

# 5
  • Мнения: 1 432
Изкърти ме направо............. Joy
Аз инъ4е му казвам Мони Муньоса   Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 4 916
аааа, без петиция не може  Naughty

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз преди малко това четох - нещо не ми се връзва - прави се на голяма родолюбка та чак дойде специално в БГ да роди, а сега пък и Хасан му добави в името и щяла да си ходи в Испания пак. Ами що не поседи тука малко да види лесно ли се отглежда дете в БГ-то, пък да пробва да го запише на ясла, на градина, в първи клас... Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Симеон-Хасан Китин Муньос

Е т'ва е #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 835
 Thinking  #Crazy
Това е "неочаквано добра комбинация"!!!

# 10
  • Мнения: 1 629
Както и да го бяха кръстили завалийчето, с тази фамилия няма шанс просто в българските училища ooooh!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 567
А каква е връзката с мароканския крал?

# 12
  • Мнения: 3 447
Както и да го бяха кръстили завалийчето, с тази фамилия няма шанс просто в българските училища ooooh!
Но след години може да влезе в темата за муньовците  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 553
Това е една уникална комбинация от имена - кое от кое по-цветисто!!!  Joy Joy Joy Горкото дете!  Joy

# 14
  • Мнения: 4 916
Е, голямо нещо станало. Сякаш в детските градини и сега не е пълно със странни имена - Касандра, Дейвид, колко родители махат окончанията -ов или -ова от презимето и фамилията на отрочетата, щото така е модерно...
Симеон-Хасан... ми ще се свикне и на това, какво толкова.

Общи условия

Активация на акаунт