Момче или момиче ?

  • 25 012
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Чувала съм ,че има някакъв начин за определяне пола на бебето  какво да бъде !?  Rolling Eyes Някой чувал ли е за такива изчисления и доколко са верни ? Първото ни детенце е момче ,решили сме да имаме второ и ни се иска да е момиченце ..........  newsm56

# 1
  • Мнения: 2 897
Лично аз не вярвам на такива неща.

# 2
  • Мнения: 207
zdravei az 4etoh v www.rozali.com 4e moje da se opredeli kakav da bade pola na deteto! Ako iska6 vlez i vij!!!!!!!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 289
За изчисленията при мен за дъщерята показваха че трябва да е момче. Сега за сина - също. Аз съм чела че сперматозоидите за момче са по-бързи, но живеят по-малко време в матката, докато за момиче - са по-бавни, но по-издръжливи, живеят няколко дни и могат да изчакат яйцеклетката. Така излиза че преди овулация става момиче, а повреме - момче. Ако това може да те ориентира - мисля че вече продават тестове за овулация. Има и нещо друго но не си госпомням много добре - един мъж има периоди в които прави момче смесени момиче и т.н. Мисля че беше: от декември до февруари - смесен период от февруари до декември - момиче, от декември до февруари - смесен, от февруари до декември - момче и т.н. Така по това кога е заченато първото ви дете може да намерите периода за следващия пол - това е в паметта ми, листчето остана на работата ми. /Това изчисление е вярно за сина ми, без да го планираме Grinning/ Успех Laughing

# 4
  • Мнения: 1 428
Намери си книгата на Ванга.В нея има таблица ,с която се изчислява пола и досега на всички майки ,на който съм гледала е излязло вярно предположението.

# 5
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
леллеее,за първи път чувам за подобни изчисления  newsm78
antineq,ако имаш възможност ще ни пуснеш ли по-подробно инфо   bouquet
Helen-mama,коя по-точно,защото аз се сещам за поне 3 различни издания?

# 6
  • Мнения: 990
Преди време тук имаше пусната таблица за определяне на пола, пусни търсачката .

# 7
# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Не вярвам на таблици! По нито една не ми познаха какво да очаквам! Всички ми казваха и като смятах, че ще имам момче а имам едно сладко и хубаво момиченце!

Може би по тази схема се получава поне за мен:
но мисля, че е случайност това!Не се лъжи с това! Ако направиш всичко и в един момент се окаже, че пак е момче няма да го обичаш ли. Не се лъжи с тези работи!

# 9
  • Мнения: 115
блатодаря на всички  Simple Smile !!! От този линк изчислих за сина си и излезе вярно  Grinning , за второто ще видим .........http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 1 424
брей, тези таблици познаха newsm78 а аз по принцип не вярвам

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ето тази табличка, за МЕН е вярна....

И за да се уверите напълно, проверете дали тя важи за вашите близки и познати. Не се учудвайте, че няма нито дума за бащата, ненапразно и природа, и земя, и съдба са от женски род. •  Таблицата, която ви представяме, не е „вълшебна", но е стара почти колкото историята за хитрата акушерка.
По хоризонтала са дадени навършените години на майката, а по вертикала - месеца на зачеване.


    18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33
1   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М
2   Ж   М   М   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
3   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
4   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
5   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
6   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
7   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
8   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
9   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М
10   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
11   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж
12   М   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   М   М


И за да не се налага да изваждаме втората тетрадка, не забравяйте, че трябва да определите точно навършените години на майката в месеца на зачеване.
И не прекалявайте с експериментите!


# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Тази последно  публикувана таблица не ми познава нищо Wink

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Ето тази табличка, за МЕН е вярна....

И за да се уверите напълно, проверете дали тя важи за вашите близки и познати. Не се учудвайте, че няма нито дума за бащата, ненапразно и природа, и земя, и съдба са от женски род. •  Таблицата, която ви представяме, не е „вълшебна", но е стара почти колкото историята за хитрата акушерка.
По хоризонтала са дадени навършените години на майката, а по вертикала - месеца на зачеване.


    18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33
1   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М
2   Ж   М   М   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
3   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
4   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж
5   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
6   М   Ж   М   Ж   М   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М
7   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   Ж   Ж   Ж
8   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
9   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   М   М   М   М   Ж   Ж   Ж   М
10   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   М   М   Ж   Ж   Ж   Ж
11   М   Ж   Ж   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж
12   М   М   М   Ж   Ж   М   Ж   М   Ж   М   Ж   Ж   Ж   М   М   М


И за да не се налага да изваждаме втората тетрадка, не забравяйте, че трябва да определите точно навършените години на майката в месеца на зачеване.
И не прекалявайте с експериментите!




По нея трябва да имам момче, а си имам сладко момиченцеееее!!! Joy Joy Joy

блатодаря на всички  Simple Smile !!! От този линк изчислих за сина си и излезе вярно  Grinning , за второто ще видим .........http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

ААА по тази излиза, че ще имам момиче и си имам момиче!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт