zashto stana taka

  • 1 229
  • 4
  •   1
Отговори
zdraveite momicheta,
na dieta sum veche ot dosta vreme, imah mnogo dobur rezultat, smenqh nqkolko dieti i imah pochivka ot 2 sedmici bez da si vurna kilogramire, ostven dieta hodq i redovno na fitnes. Znachi, predposlednata mi dieta beshe qponskoto chudo (visoko proteinova dieta) sega veche ot 4 dni sum na zeleva supa (nisko proteinova ili po-skoro visoko vuglehidratna dieta) i sum kachila 3 kilograma, bez da sum imala nikakvi pregresheniq, sledvam dietata striktno. Mislih sled tazi dieta da napravq pochivka, obache sega neznam kakvo da pravq daite mi suvet molq vi, imate li obqsnenie zashto kachvam ot dieta, ot koqto trqbva da svalqm.
Blagodarq vi predvaritelno

# 1
  • Мнения: 91
пиши на кирилица.
може да си си изтормозила организма с диети. колко кг/ръст си?
зелевата супа не е високовъглехидратна, а нискокалорична.

# 2
  • Мнения: 236
zdraveite momicheta,
na dieta sum veche ot dosta vreme, imah mnogo dobur rezultat, smenqh nqkolko dieti i imah pochivka ot 2 sedmici bez da si vurna kilogramire, ostven dieta hodq i redovno na fitnes. Znachi, predposlednata mi dieta beshe qponskoto chudo (visoko proteinova dieta) sega veche ot 4 dni sum na zeleva supa (nisko proteinova ili po-skoro visoko vuglehidratna dieta) i sum kachila 3 kilograma, bez da sum imala nikakvi pregresheniq, sledvam dietata striktno. Mislih sled tazi dieta da napravq pochivka, obache sega neznam kakvo da pravq daite mi suvet molq vi, imate li obqsnenie zashto kachvam ot dieta, ot koqto trqbva da svalqm.
Blagodarq vi predvaritelno
ами сигурно,защото си била на диета и сега тялото се запасява в случай че пак настане мизерия.да ти  кажа месец и половина спазвах ниско-въглехидратна диета-нищо не свалих,нито качих  след това започнах да си се храня нормално като преди и хоп -2 кг за нула време,коремчето ми изчезна,не че имах голям,но си имах и ме дразнеше,сега нито помен от него.Не зная защо така се получава,може би само диетолог би могъл да отговори на тези странни явления. #Crazyпреди време гледах по ТВ-то за един чужденец беше,значи бил на диета сумати време нищо не беше свалил,после беше започнал да яде каквото му се яде/е без да се тъпче излишно/ и беше свалил 6-7 кила за 10 дни.и при мен се получи нещо подобно,даже утре ще се меря да видя дали съм смъкнала още или не съм. 

# 3
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
За да имате ефект от каквато и да е диета, не трябва да натоварвате тялото си - нито прекалено рязко да сваляте, нито прекалено рязко да качвате.
Аз лично имам доста балансирано хранене и спортни упражнения(йога, гимнастика и тн.) и нямам проблеми с килограмите.
Опитайте просто да си съставите меню, което да дава на организма Ви нужните неща и да не Ви натоварва.Също така ако се храните по често, но по малко, няма да имате проблеми с килограмите.
Успех

# 4
  • Мнения: 4 916
... #Crazyпреди време гледах по ТВ-то за един чужденец беше,значи бил на диета сумати време нищо не беше свалил,после беше започнал да яде каквото му се яде/е без да се тъпче излишно/ и беше свалил 6-7 кила за 10 дни.и при мен се получи нещо подобно,даже утре ще се меря да видя дали съм смъкнала още или не съм. 

Струва ми се много хубаво - идеалната диета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт