Някой чувал ли е за домашен нарко тест ???

  • 5 741
  • 34
  •   1
Отговори
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 Абе чух някъде за такива тестове , но не помня дали в някой филм или предаване . Та ,  ако някой знае да се продават в аптеките и къде ,  нека ме светне ,  за да не се излагам като отида в аптеката . А дали ще открие ако се пуши трева ???

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
продават се в аптеките, тест за наркотици се казва но незнам точно какво отчитат..

# 2
  • Мнения: 13 512
да,има такива за трева, за хероин, и за още някакви май. Ама за трева трябва да се направи до 6 или 12 часа от пушенето,не съм сигурна.

# 3
Paзбирасе 4е има около три 4етери лева са,подобни като теста за бременост.Ли4но аз съм вземала . Във всяка аптека ги има.

# 4
  • Сливен
  • Мнения: 1 022


Това са само единия вид
Като теста за бременност са. Имат си легенче и фитър.

# 5
# 6
  • Мнения: 13 512
Я как са информирани майките на  пуберите:-)Аз даже и трева пуших, за да се запозная с миризмата,вкуса и ефекта.Нали трябва да мога да забележа и различа,ако се наложи..

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Laughing Laughing
Нема начин.

# 8
Няма нищо лошо да са информирани ,4е в кой век сме.

# 9
  • София
  • Мнения: 900
Я как са информирани майките на  пуберите:-)Аз даже и трева пуших, за да се запозная с миризмата,вкуса и ефекта.Нали трябва да мога да забележа и различа,ако се наложи..

Монде ти ме разби  #Crazy

Имам канабис, ама ме е шубе да пробвам  Embarassed

Даже и дъщеря ми знае, че в къщи има канабис  Rolling Eyes

Може да ви звуча прекалено узряло,
ама само амфетамин съм опитвала и то като ученичка.
От Дупница съм все пак  hahaha

Монде, какво е усещането?!  newsm78
Май се изгъбаркаха с мен, ама ми казаха, че от ганджа и канабис,
имало сериозни сексуални пориви  newsm78

# 10
  • Мнения: 13 512
аз уж съм отворенгяз, но не бях опитвала трева.всъщност-нищо не съм опитвала, защото съм се пазила....Та една вечер стана въпрос пред приятели и те ме направиха на нищо- как може да имаш тийнове в къщи и да не знаеш за какво става въпрос, трябва да си информирана и такааа.а...  донесоха някакви говна....не знам си каква трева, чиста, такаааа..
Дръпнах аз....щях да умра- задавих се- изгоря ми трахеята...гадооост...а в устата- кенеф..абе ужас гадост..наругах ги аз и спрях....а те си пушат и се хилят нещо и ..едва ли не вече изпадат в транс. викам си- е, па може ли така да се проваля??Я да опитам пак.... вече ми бяха обяснили как да дърпам, задържам...ами- никакво усещане, освен отвратителния вкус. Само дето след това бях много гладна. Абсолютно нищо друго. Не го разбирам това пушене на трева -какво намират толкова  в него.
Но лошото е,че скоро разбрах, че тревата,която продават за зарибявка е поръсена с хероин- така вече водела до пристрастяване. Това вече е страшно...Господ да ги пази, да  ги вразумява, за да чуват какво им говорим.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
аз уж съм отворенгяз, но не бях опитвала трева.всъщност-нищо не съм опитвала, защото съм се пазила....Та една вечер стана въпрос пред приятели и те ме направиха на нищо- как може да имаш тийнове в къщи и да не знаеш за какво става въпрос, трябва да си информирана и такааа.а...  донесоха някакви говна....не знам си каква трева, чиста, такаааа..
Дръпнах аз....щях да умра- задавих се- изгоря ми трахеята...гадооост...а в устата- кенеф..абе ужас гадост..наругах ги аз и спрях....а те си пушат и се хилят нещо и ..едва ли не вече изпадат в транс. викам си- е, па може ли така да се проваля??Я да опитам пак.... вече ми бяха обяснили как да дърпам, задържам...ами- никакво усещане, освен отвратителния вкус. Само дето след това бях много гладна. Абсолютно нищо друго. Не го разбирам това пушене на трева -какво намират толкова  в него.
Но лошото е,че скоро разбрах, че тревата,която продават за зарибявка е поръсена с хероин- така вече водела до пристрастяване. Това вече е страшно...Господ да ги пази, да  ги вразумява, за да чуват какво им говорим.

Това според мен не е вярно. Ще се обоснова. Хероинът е по-скъп от тревата и няма дилър, който да ръси тревата с хероин и да я продаде за 5 лева, вместо да си продава самият хероин, който не знам колко струва. Дилърите са стиснати същества и според мен не биха се минали така тънко. Не знам, това си е мое мнение! Peace Реално всякакви ги има!

# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477


Това са само единия вид
Като теста за бременност са. Имат си легенче и фитър.


и аз съм прилагала от тези на сина ми,но да кажа,4е два пъти последователно(за 5 мин. разлика) показа разли4ни неща newsm78(марихуаната )Та купувах не бегом трета кутия.
имам си винаги неотваряна кутия за да изненадам синковеца.Е,той свикна ве4е ,не се сърди и пикае по мамина воля Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 585

Това според мен не е вярно. Ще се обоснова. Хероинът е по-скъп от тревата и няма дилър, който да ръси тревата с хероин и да я продаде за 5 лева, вместо да си продава самият хероин, който не знам колко струва. Дилърите са стиснати същества и според мен не биха се минали така тънко. Не знам, това си е мое мнение! Peace Реално всякакви ги има!
Може, може. Щом е за зарибяване, може. Мен са ме черпили с бонбони
"Сезони" в магазин, ама като отидох да искам вече аз - нъц. Бецален.
Бутат гювеч, но докато закраставееш.

# 14
  • Мнения: 41
...ми не съм съгласна, че слагат хероин в тревата....

...най-малкото, след като го правят тайно от потребителя, той няма как да знае към какво се е пристрастил...

...пък и хората, които пушат трева, са много далеч от хероина, поне според мен....

...за херото важи следното(въпреки, че не съм пробвала): искаш-пробваш-евентуално ти харесва-зависимост...

...съгласна съм с hey_ya напълно...

...леле, добре, че преди не бяха популярни тия тестове....  Mr. Green

...а сравнението с шоколадови бонбони, е меко казано смешно...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт