Били ли сте/удряли ли сте мъжете си? Правите ли го все още?

  • 930
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 122
От темата за това, дали са ви посягали мъже, става ясно че две пети от жените във форума са били жертва на насилие. А вие насилвате ли? Имам съседка, с една глава по-висока от мъжа си. Бие го редовно, включително по стълбите във входа, въобще не се крие от съседите. Синовете му като пораснаха, започнаха да го бият и те. Много ми е жал за него. Ама и той търпи и не се оплаква никъде.
Аз лично съм удряла мъже и ако съм сигурна че няма да ми отвърнат, бих насилвала по-често. Понякога ме възбужда...унижението им. Не говоря за плесници само на шега. Знам, че може би имам нужда от психолог. Имах, по-скоро...защото от 2-3 години се въздържам и се гордея с това. Понякога си мисля - добре че не съм мъж, защото щях да спуквам жена си от бой. А така мразя мъже насилници... Макар и никой да не ме е насилвал.

# 1
  • Мнения: 1 802
И аз имам такава позната. Бие мъжа си където и падне, няма значение че е пред хора, навън на улицата или където и да е. Мъжа и е много добър човек! Аз дори го смятам за най-добрия човек на земята! (не преувеличавам!) Винаги съм си мислила, че като дете е бил много покровителстван и зависим, и че е станал много покорен и манипулируем...макар че, по никакъв начин не зависи от жена си. Нито финансово, нито никак. Те нямат деца обаче. Дори мисля че правиха изследвания и причината за това е в него. Предполагам, че живее с тази мисъл и тя го смачква, и не възразява на боя който яде...
Но този твой комшия и синовете го налагат! Ох, незнам...това си е направо грях  Confused
Незнам...много са ми чужди тези неща...не мога да си представя, че бия мъжа си...  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 6 993
 Shocked
Удряла съм го само веднъж, искаше да провери малките ми ръце дали удрят силни шамари Crazy Е след като разбра, че явно да (аз ударих с все сила и после и мен ме боля ръката цял ден), повече не е имал такива желания. Така на шега ми е горе -долу ясно. Ама системно...горкия човек, ужасно е Cry. Защо не подаде някаква жалба?

# 3
  • Мнения: 251
Нито той мен, нито аз него!  Naughty

# 4
  • Мнения: 3 500
Никога не ме е удрял, а аз съм го первала на шега по рамото.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 206
Хахахах, веднъж преди да сме гаджета (в процеса на гаджелосване) му пляснах един шамар... Нещо ме гъбаркаше и аз викам, недей, че ще ти плясна шамар, той не спря да ме предизвиква явно с цел да види дали ще реагирам.. Е, реагирах...  Rolling Eyes пляс, едно шамарче... сравнително леко... Ама пак станахме гаджета де... Wink

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не.
С брат ми като малко много се биехме  piasyk bambam fight, отделно аз бях голяма битанка  box и явно съм си взела дажбата, та вече не ме влече...

# 7
  • Мнения: 473
Боже мили! Как е възможно жена да бие мъжа си. Насилието ме ужасява във всичките му проявления и форми. Душата ми се обръща наопаки от насилие било то върху животни, възрастни хора, малки деца, жени, мъже, природа. Психиката на насилника е много объркана, най-често насилника е малтретиран в детството си. И така израстват педофили, убийци, изверги, изнасилвачи без души. Не мога да разбера как е възможно да изпитваш удоволствие от унижението на някой. Никой няма право да унижава и да уронва достойнството на което и да е човешко същество. Ами ако някой ден твоята снаха така бие сина ти? Ти как ще се чувстваш? За нищо на света няма да ударя мъжа си, каквото й да ми каже той. Мога да го смачкам с думи, но не и физически. Физически се разправят комплексираните хора, слабите, това наистина е голяма слабост, жалки са ми такива жени, много жалки.

# 8
  • Мнения: X
Не, разбирасе! Naughty
 Hug

# 9
  • Мнения: 1 120
преди 5г. хвърлих кристален пепелник по едно старо гадже.но тогава ме друсаха хормоните и съм оправдана Simple Smile
със сегашния се биеме всеки ден,но на шега(въпреки,че ударите ми са доста силни)

# 10
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

 Аз и не смея да му посегна,че какъвто е голям.......... Joyпосле какво ще правя! Flutter

# 11
  • Мнения: 3 122
Боже мили! Как е възможно жена да бие мъжа си. Насилието ме ужасява във всичките му проявления и форми. Душата ми се обръща наопаки от насилие било то върху животни, възрастни хора, малки деца, жени, мъже, природа. Психиката на насилника е много объркана, най-често насилника е малтретиран в детството си. И така израстват педофили, убийци, изверги, изнасилвачи без души. Не мога да разбера как е възможно да изпитваш удоволствие от унижението на някой. Никой няма право да унижава и да уронва достойнството на което и да е човешко същество. Ами ако някой ден твоята снаха така бие сина ти? Ти как ще се чувстваш? За нищо на света няма да ударя мъжа си, каквото й да ми каже той. Мога да го смачкам с думи, но не и физически. Физически се разправят комплексираните хора, слабите, това наистина е голяма слабост, жалки са ми такива жени, много жалки.

Абсолютно съм съгласна, затова и  се гордея че вече нямам такива мераци.

Общи условия

Активация на акаунт