хомоплазмин

  • 1 731
  • 6
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
някой знае ли за какво се използва хомоплазмина? newsm78 дадоха ми го да си намажа лицето, защото имах някъкъв странен обрив, който от нищо друго не минаваше. Намазах го няколко пъти , и почти изчезна. За съжаление и кремчето свърши. За какво друго се използва и дали някой знае колко струва?

# 1
  • Мнения: 2 332
На голямата ми дъщеря беше предписан от хомеопат заради обривите, които се водят АД. Но на нея не и повлия. Струваше или 4 и нещо или 7 и нещо - и е Хомеоплазмин Simple Smile.

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
На голямата ми дъщеря беше предписан от хомеопат заради обривите, които се водят АД. Но на нея не и повлия. Струваше или 4 и нещо или 7 и нещо - и е Хомеоплазмин Simple Smile.
ок ! благодаря за поправката

# 3
  • Мнения: 233
   Използва се за хрема, като се маже в нослето, така също превантивно при сенна хрема за да не позволи на прахта и полените да я предизвикат. При суха и изпръхнала кожа и обриви от този род, лишеи. Още рани без гной, изгаряне и подсичане, но незабравяйте, че това е хомеопатично и  има определени  изисквания за съхранение и диета, ако не се спазват то няма да действа. Peace

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
каква диета? нали се маже върху кожата, не се пие newsm78

# 5
  • Мнения: 233
каква диета? нали се маже върху кожата, не се пие newsm78

Няма значение. Това е хомеопатично. Но за по сигурно  питай  някой хомеопат. Peace

# 6
  • Мнения: 988
На този мехлем в листовката има зверски предупреждения за отравяне (и при мазане, не само при поглъщане) и пише че е забранен за деца под 30 месеца?! А виждам че го изписват на бебета? може ли някой който е ползвал да обясни по-подробно?

Общи условия

Активация на акаунт