Цветна бременност или...

  • 529
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
Здравейте момичета!
Моя приятелка има следният проблем - в 5 та седм. от бременността прокърви силно, биха и инжекции, пи лекарства и т.н. като в крайна сметка кървенето спря и с бебето и казаха че всичко е наред.Обаче сега, точно един месец след въпросното кървене получи слабо тъмно кафяво зацапване и направо е в паника.С докторката си ще се види след 2 дни.Обещах и да се допитам до вас, мамчетата от форума, още повече че и аз самата имах малък проблем в началото на бременноста си.Ако на някоя от вас и се е случвало подобно нещо, нека сподели опита си.На мен ми е много странно, как така след като с бебето всичко е наред се получават такива течения, или пък тя нещо премълчава.Като се има предвид, че само преди седмица е била на ехограф при въпросната докторка и тя е казала, че няма повод за безпокойство.А и много странно, че същия проблем възниква точно, ама точно един месец след първото прокървяване, а и тя още пиела лекарства...Дето казват по народному - цветна бременност, ама може ли да е друго...
Ще ви бъда брагодарна  да се включите с мнения newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Доколкото знам, възможно е да се получи леко зацапване в деня на мензиса, но, също така никое кървене по време на бременност НЕ е нормално! Така че, да върви но доктор възможно най-бързо, за да се успокои. Обикновено предписват Дуфастон и лежане! И на мен ми се случи в началото.

Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 3 500
Как след 2 дни?! Тия лекари са   Imp
Веднага да отиде на лекар. Всяко кървене по време на бременността може да е сигнал за нещо нередно или опасно. Може и нормално да е, но трябва ли да се разчита на предположения?!

# 3
  • Мнения: 1 273
Как след 2 дни?! Тия лекари са   Imp
Веднага да отиде на лекар. Всяко кървене по време на бременността може да е сигнал за нещо нередно или опасно. Може и нормално да е, но трябва ли да се разчита на предположения?!

Абсолютно!
Да отива на дежурен кабинет! Иначе както София е обяснила, понякога (но рядко) може да се получи зацапване в датата на МЦ.Такива зацапвания се получават до 3-я месец.

Общи условия

Активация на акаунт