бикини зона

  • 4 633
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте!

Аз си почиствам бикини зоната чрез бръснене и досега използвах Жилет за жени обаче миналият път реших да я сменя и сега си плащам за това  Sad

Вече втора седмица зоната е силно зачервена и изглежда като протрито или претъркано самото място, а как ме дразни когато съм с панталон, ужас!

Опитах:крем здраве,алергозан и Бочко., нищо не помага. Последният крем използвам трети ден и зачервеното стана малко по-бледо, но си стои.

Моята дерматоложка е в отпуск и само в краен случай ще отида при друг лекар.

В търсачката търсих, и използвах което намерих споделено от Вас, но не ми помага.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 5 393
Направи си компреси със смрадлика, действа успокояващо.

# 2
  • Мнения: 4 053
Направи си компреси със смрадлика, действа успокояващо.

и спри да ползваш самобръсначка Wink

# 3
  • Мнения: 1 120
Направи си компреси със смрадлика, действа успокояващо.

и спри да ползваш самобръсначка Wink

смрадликата найстина помага

# 4
  • Мнения: 231

Направи си компреси със смрадлика, действа успокояващо.

и спри да ползваш самобръсначка Wink

смрадликата найстина помага
И аз мисля така,може и реванол. newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 35 814
Направи си компреси със смрадлика, действа успокояващо.

и спри да ползваш самобръсначка Wink
Peace подкрепям и двете мнения.
Може да напудриш малко със Сулфатиазол

# 6
  • Мнения: 1 227
Потърси в аптеките "Акне аут актив" - български лосион -  много е ефикасен при подобни случаи и СПРИ ДА СИ ПРАВИШ ЕКСПЕРИМЕНТИ

# 7
  • Мнения: 1 817
Компрес със смрадлика или със смрадлика, лайка и сода  Peace

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Почистване с напоено памуче със сок от "дебела Мара", а най добре компрес с обелените й листа, особено ако набира гной.
После поръсваш с пудра Немибацин.
Може също и с галванизирана вода - редуват се плакнене и компреси с жива и мъртва вода, веднага помагат.
От кой зор ползваш самобръсначка, пробвай с епилатор на бавните обороти. Самобръсначките са беля.

# 9
  • Мнения: 1 817
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

# 10
  • Мнения: 515
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

По-добре епилатор отколкото самобръсначка! Аз преди си ги махах с епилатор и нямах никакви оплаквания, сега ходя на коламаска - това е най-добрия вариант - има някое друго врастнало косъмче, но е много по-добре от "брада" Joy

# 11
  • Мнения: 4 473
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

Би ли обяснила защо?  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 906
Моята козметичка каза, че в никакъв случай не се ползва епилатор за бикини-зоната! Naughty

Би ли обяснила защо?  Thinking

И аз бих искала да знам.

# 13
  • Мнения: 1 817
Защото там завършват твърде много нервни окончания и е опасно!  Peace
Аз й вярвам, защото има и няколко специализации в чужбина и едва ли си измисля!

# 14
  • Мнения: 953
както те дърпа едното,така те дърпа и другото.не мисля че разликата е голяма.
аз също ползвам самобръсначка и сега ме е страх да отида на козметик да ми ги махне с кола.мисля ,че ще боли неописуемо.
само като си помисля и сърцето ме заболява.

Общи условия

Активация на акаунт