Лунна диета- първа четвърт - 25.03.'07.

  • 3 547
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 956
Хайде момичета  Hug
Пускам темата по-рано,за да я видят повече забравили "лунатички"  Laughing
Понеже има доста разминавания в часовете добре е от късния следобед на 25.03. до вечерта на 26.03. да се направи прочистването. За тези,които се интересуват от точен час- 20:17; 18:16 и т.н. кой от колкото реши...  Grinning Както знаем , позволени са вода ( във всякакъв вид  Laughing ) , фрешове, чай и кафе без захар и тук-там някой плод за "тежките " пристъпи на глад, за предпочитане ябълки!
Ето и малко интересни писАния по въпроса  Wink
астрохороскоп
тук още нещо
от Розали
По пълнолуние
Енергията на Луната предизвиква не само отливи и приливи на океанските води, но и на течностите в нашето тяло. Тялото на човек почти на 80 % се състои от вода, така че то се подчинява на законите на природата ? и Луната. И затова в пълнолуние водата от организма се "отлива", ако не я задържаш, хранейки се със "суха храна" и не пиеш сладки, солени и алкохолни напитки. Не се напълнява,ако преди пълнолуние и в самия негов ден не се яде много.
След пълнолуние апетитът се усилва сам по себе си - това е неизбежно, но тъй като Луната в тези дни се смалява, то и теглото ти няма да се увеличи.
От новолуние до пълнолуние
Времето на растящата Луна е отличен период за провеждане на общоукрепващи процедури, витаминна и лекарствена терапия. Организмът по-лесно усвоява лекарства и препарати, билкови отвари и чайове. В тези дни по-слабо се усеща болката, така че препоръчват именно в този период да се провержат всички хирургически действия.
От пълнолуние до новолуние
Когато Луната се смалява, настъпват естествените процеси по прочистване на организма. Това е най-доброто време за подмладяващи и укрепващи процедури. По-лесно се премахват шлаките от организма, вредните субстанции и елементи, които са попаднали в организма заедно с храната и напитките. А тъй като най-много "мръсотия" се натрупва в мастната тъкан, то организмът се освобождава от нея заедно с мазнината.
В деня на новолуние
Гладуването през този ден е много полезно за здравето. То предпазва от много болести. Може без ограничение да се пият различни напитки - мляко, билкови чайове, минерална вода - единственото важно условие е да не съдържат захар или сол. Течната диета ускорява и допълнително подобрява обмяната на веществата, помага за задържането на теглото, постигнато в пълнолуние. Енергията на пълнолунието и новолунието благотворно влияе на действията ти като цяло.

Успех   bouquet

# 1
  • MUC
  • Мнения: 297
В колко часа започва фазата?

Виждам, че си писала, но все пак ме интересува точният час. Мерси предварително   bouquet

# 2
  • Мнения: 410
Утре ми е седми ден от зелевата супа. Ориз и зеленчуци. Иска ми се да си спазя и лунната диета. Има ли някой с двете диети? Как процедирате?
 Asseto, часът, който имам аз е 20:17.

# 3
  • Мнения: 1 339
Утре ми е седми ден от зелевата супа. Ориз и зеленчуци. Иска ми се да си спазя и лунната диета. Има ли някой с двете диети? Как процедирате?
 Asseto, часът, който имам аз е 20:17.
Просто пропускаш деня със зелевата и като свърши лунната продължаваш от там от където си спряла... Така мисля, че е най-добре.  Peace

# 4
  • Мнения: 230
i az 6te sam s vas!

# 5
  • Мнения: 2 956
За тези,които се интересуват от точен час- 20:17; 18:16 и т.н. кой от колкото реши... 
Да се самоцитирам все пак  Laughing
Навсякъде фигурират следните часове: 18:16; 20:16; 20:17; 21:17 ... това срещнах аз   bouquet
За това (както писах) е препоръчително от късния следобед (аз разбирам  17:00-17:30 ) да започне ограничаването  Peace

# 6
  • Мнения: 660
И аз съм на линия. Simple Smile  Peace

Часът, който имам е 20.17 - взела съм го от тук: http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

# 7
  • Мнения: 3 647
И аз съм на линия. Simple Smile  Peace

Часът, който имам е 20.17 - взела съм го от тук: http://www.astrohoroscope.info/moon.htm
пък и 20ч звучи по -добре
 hahaha Joy  аз за сега съм ОН ама да видим   в понеделник как ще е .....

# 8
  • Мнения: 916
Присъединявам се към вас Hug

 Mr. Green

# 9
и аз съм на линия newsm10
току що изядох 3 ябълки , утре съм на плодове и течности ( само фреш и вода )
вдругиден (деня на лунната ) - само фреш и вода
вторник пак на плодове и течности, ако много пригладнея - салата моркови с лим.фреш и магданоз
запасила съм се - грейпфрути, лимони, портокали, мандарини / за фреш
и ябълки и киви за ядене
след три дни , ако съм жива ще докладвам, само че не в кг, че нямам кантар
успех на всички лунатички  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 958
Участвам  Peace

# 11
друг ще прави ли 3-дневния вариант, да сподели малко опит, аз вече съм трета седмица така и не чувствам глад ама... дано не си направя някоя беля  newsm78, има ли по-опитни с този начин?

# 12
с риск да стана досадна ама в http://www.astrohoroscope.info/moon.htm пише точно 21:15
Morgy ?  newsm78
ти как така си го взела оттам пък е друг, да не би моя компютър да се опитва да бойкотира лунуването ми и да ми показва други стойности от на вашите hit
 newsm62
много странно, аз досега съм признала този сайт за точен, лунувам все според него и такова разминаване за пръв път ми се случва вие токъде ги имате тези часове

# 13
  • Мнения: 660
с риск да стана досадна ама в http://www.astrohoroscope.info/moon.htm пише точно 21:15
Morgy ?  newsm78
ти как така си го взела оттам пък е друг, да не би моя компютър да се опитва да бойкотира лунуването ми и да ми показва други стойности от на вашите hit
 newsm62
много странно, аз досега съм признала този сайт за точен, лунувам все според него и такова разминаване за пръв път ми се случва вие токъде ги имате тези часове

Хммм, много интересно!  Thinking Аз значи имам различни часове? Да, наистина в този сайт е друг час, както казваш!  ooooh! Страшна обърквация съм направила...  #Crazy #Crazy
Сори, момичета  Blush  Embarassed  А 21.15 е още по-удобен час  Whistling

menelkora, благодаря за корекцията...   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 956
Еми да вземем да си уточним един  Whistling аз незнам точно на какво се дължи разминаването,но факт е ,че срещнах 4 различни  Thinking
За мен решението е от към 18:30-19:00 да се "почва"...пък ще видим до утре кой час ще "узаконим"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт